Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümüyle TV8'de...

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Birbirinden iddialı yarışmacılarla O Ses Türkiye 20.00'da TV8'de...

25.11.2016 09:29

O Ses Türkiye, soluksuz izlenecek yeni bölümüyle TV8 ekranlarına geliyor. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, 26. bölümüyle bu akşam ekranlardaki yerini alacak. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile ekranlara geliyor.

Birbirinden iddialı seslerin yarıştıkları O Ses Türkiye'de yarışmacılar kadar jüri üyelerinin de yarışmacıları takımlarına almak için girdikleri mücadele nefes kesiyor. Jüri üyelerinin güldüren diyalogları ve yarışmacıların birbirinden iddialı performansları ile O Ses Türkiye, bu akşam ekrana kilitleyecek.

O Ses Türkiye yeni bölümde Acun Ilıcalı'nın daveti ile Resul isimli yarışmacı sahnedeki yerini alacak. Acun Ilıcalı'nın 'Gördüğüm en iyi Türkçe sözü olan rap'i yapıyor' sözleriyle anlattığı Resul, O Ses Türkiye'ye damga vuracak.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil