Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümüyle TV8'de

O Ses Türkiye, yeni bölümü ile bu akşam ekranlardaki yerini alacak. Müzik ziyafetinin yanı sıra izleyenleri kahkahaya doyuran O Ses Türkiye TV8'de...

15.11.2016 12:15

O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümü ile TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye, bu akşam 20.00'da TV8'de ekrana gelecek. Birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ile yarıştıkları O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin de yarışmacıları kendi takımlarına almak için girdikleri mücadele bu akşam ekranlara gelecek.

Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, bu akşam yine hafızalardan silinmeyecek bir bölüm izleyenlerle buluşacak.

O Ses Türkiye yeni bölümde tüm jüri üyelerinin döndüğü bir yarışmacı konuşurken bir anda 'beni seç' diye bağıran Hadise herkesi korkuttu. Gökhan Özoğuz'un şoka uğradığı dakikaların ardından yarışmacı yeniden konuşurken bu kez Murat Boz 'beni seç' diye bağırarak izleyenleri güldürüyor. Jüri üyelerinin güldüren diyalogları ve yarışmacıların birbirinden iddialı performansları ile O Ses Türkiye, bu akşam ekrana kilitleyecek.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 1
üye profil
Fevzi yazilitas 2 yıl önce
Acun.bey bugunku.yarismada.orhan.simsek.isimli.yarismaci.cikacakmirn