Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümüyle TV8'de...

O Ses Türkiye, yeni bölümü ile TV8 ekranlarına geliyor. En eğlenceli ve en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye bu akşam ekranlarda...

17.10.2016 08:51

O Ses Türkiye sevilen jüri üyelerinin atışmaları ve birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ile bu akşam ekranlarda olacak. TV8 ekranların en sevilen yarışma programlarından olan O Ses Türkiye, bu akşam 20.00'da yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. O Ses Türkiye yeni bölümde Hadise ve Murat Boz karşı karşıya geliyor. Performansını sergileyen yarışmacıyı takımına almak isteyen Hadise ve Murat Boz güldüren bir atışmaya imza atıyor. Geçen yıl O Ses Türkiye finaline çıkamayan Murat Boz'a bu durumu hatırlatan Hadise karşılığında hiç beklemediği bir cevap alıyor.

Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz'un jüriliğini üstlendiği, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile ekranlara gelen O Ses Türkiye yeni bölümü ile yine iddialı. Türkiye'nin en sevilen, en çok izlenen ve en eğlenceli yarışmalarından O Ses Türkiye bu akşam 9. bölümü ile sevenleriyle buluşacak.

O Ses Türkiye, 9. bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil