Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye bu akşam TV8 ekranlarında

O Ses Türkiye yeni bölümü ile ekranlara kilitleyecek. İddialı yarışmacıları ve jürinin kendi arasındaki mücadelesi ile O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam TV8'de...

18.11.2016 09:18

O Ses Türkiye yine bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu akşam 20.00'da izleyicisiyle buluşacak olan O Ses Türkiye, yine izleyenleri ekrana kilitleyecek. Birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ile yarıştıkları O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin de yarışmacıları kendi takımlarına almak için girdikleri mücadele bu akşam ekranlara gelecek.

Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, bu akşam yine hafızalardan silinmeyecek bir bölüm ekranlara geliyor.

O Ses Türkiye yeni bölümde performansını sergileyen bir yarışmacı tüm jüri üyelerini derinden etkiliyor. Sesi ve tarzı ile dikkat çeken yarışmacının performansı ve sürpriz kararı bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek olan O Ses Türkiye'de...

Jüri üyelerinin güldüren diyalogları ve yarışmacıların birbirinden iddialı performansları ile O Ses Türkiye, bu akşam ekrana kilitleyecek.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil