Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...

O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...

O Ses Türkiye canlı yayınla ekrana gelecek olan yeni bölümü ile bu akşam TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Çeyrek final heyecanıyla O Ses Türkiye 20.00'da TV8'de...

09.03.2017 09:49

O Ses Türkiye yeni bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de artık büyük final için geri sayım başladı. Çeyrek finale adını yazdırmayı başaran yarışmacılar bu kez canlı yayında kozlarını paylaşacak. 7'den 70'e herkesi ekrana kilitleyen O Ses Türkiye'de birbirinden iddialı yarışmacılar çeyrek finalde başarılı olmak için şarkılarını canlı yayında seslendirecekler.

Hadise, Murat Boz, Sibel Can, Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz'un jüri koltuğunda oturduğu, Acun Ilıcalı'nın ise sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye, çeyrek final heyecanı ile kaldığı yerden devam ediyor. 54. bölümüyle ekrana gelecek olan O Ses Türkiye'de jüri üyeleri yarışmacılarıyla bir üst tura çıkmak için heyecana ortak olacak.

O Ses Türkiye canlı ekrana gelecek olan çeyrek final bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 1
üye profil
Orhon Sokul 2 yıl önce
söyledigi eserin iceriginin dini agirlikli olmasi bir yana sütüdyoda Resul adli sahsa refakat eden kadinin kara carsafi beni sarkidan cok daha fazla soke etti.