Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...

O Ses Türkiye, bu akşam yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı yine nefes kesecek.

26.01.2017 09:09

O Ses Türkiye, düello heyecanı ile ekranlara gelmeye devam ediyor. İlk turları geride bırakarak düellolara çıkmayı başaran yarışmacılar, kendi aralarında girecekleri mücadele ile bir üst tura isimlerini yazdırmaya çalışacaklar. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye, bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarındaki yerini alacak.

Ekranların en sevilen ve en eğlenceli şarkı yarışması O Ses Türkiye, muhteşem yarışmacıları ve benzersiz jürisi ile ekranlardaki yerini alacak. Murat Boz, Hadise, Sibel Can, Gökhan ve Hakan kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye'de düello heyecanı devam ediyor.

O Ses Türkiye yeni bölümde türkü seslendiren yarışmacı ile ilgili yorum yapan Hadise'nin 'Beni seven adam böyle bir türkü ile karşıma çıksa, ardından bir evlilik teklifi' sözlerine karşılık Murat Boz'un 'Olmayanda türkücü olacak' sözleri izleyenleri güldürüyor.

O Ses Türkiye 49. bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil