O Ses Türkiye bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında

O Ses Türkiye bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında

O Ses Türkiye bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarına geliyor. Türkiye'nin reyting rekortmeni yarışması O Ses Türkiye 5. bölümüyle bu akşam ekranlarda...

O Ses Türkiye sevilen jürisi ve birbirinden iddialı yarışmacılarla TV8'deki yerini alıyor. Murat Boz, Hadise, Gökhan-Hakan Özoğuz ve Sibel Can'ın jüri olduğu Acun Ilıcalı'nın sunumu ile ekranlara gelen O Ses Türkiye bu akşam yeni bölümüyle TV8 ekranlarında olacak. İddialı yarışmacıların performansları ile stüdyoyu salladığı O Ses Türkiye'de jüri üyeleri de yarışmacıları kendi takımlarına alabilmek için mücadele ediyor.

Jürinin rekabeti ve konser tadındaki performanslarla ekranlara gelen O Ses Türkiye, yeni sezonun 5. bölümü ile TV8'de ekranlara gelecek. TV8'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye, bu akşam da iddialı bir bölümle ekranlarda olacak. O Ses Türkiye'de sahne alan yarışmacıların performanslarına ve yaşananların yer aldığı videolara acunn.com'dan, tv8.com.tr'den ve O Ses Türkiye mobile uygulamasından ulaşabilirsiniz.

O Ses Türkiye, 5. bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8'de...

Görüntülenme : 102 Yayınlanma Tarihi: 10/10/2016 16:38:39

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin