Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye bu akşam 20.00'da TV8'de

O Ses Türkiye, jürinin güldüren mücadelesi ve yarışmacıların iddialı performansları ile TV8'de. O Ses Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

04.11.2016 10:27

O Ses Türkiye izleyenleri ekrana kilitleyecek bir bölümle TV8 ekranlarına geliyor. Türkiye'nin en çok sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye, bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu ve Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye, eğlendirmeye devam ediyor.

Jüriden şaşırtan vaatler
O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin yarışmacıları takımlarına almak için verdiği vaatler şaşırtıyor. O Ses Türkiye yeni bölümde sahneye çıkan yarışmacıyı takımlarına almak isteyen Murat Boz ve Hadise, şaşırtan vaatlerde bulunuyor. Yarışmacıyı Hollanda'da vereceği konsere davet eden Hadise'nin hamlesine Murat Boz da Hollanda konserine davet ederek yanıt veriyor. Yarışmacının iki konser davetine karşılık vereceği karar O Ses Türkiye yeni bölümde.

Gökhan Özoğuz'u utandıran soru...
O Ses Türkiye sahnesine çıkan yarışmacılarla ilgili Acun Ilıcalı'nın açıkladığı durum, jüri üyelerini şaşırttı. İlk röportajlarında sevgili olduklarını söyleyen yarışmacıların ikinci röportajda arkadaş olduklarını söylemesi jüri üyelerini meraklandırdı. Jüri üyelerinin sorularına ilk cevap Gökhan Özoğuz'dan geldi bu 'paparazilik' değil mi diye soran Gökhan Özoğuz ilke tepkiyi Hadise'den aldı. Hadise, Gökhan'ın kendisine sorduğu soruyu hatırlatınca Gökhan Özoğuz saklanacak yer aradı.

Jüri diyalogları ve birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ile soluksuz izleyeceğiniz O Ses Türkiye'nin yeni bölümü bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarına geliyor. O Ses Türkiye; cuma, cumartesi ve pazar günleri 20.00'da yeni bölümleri ile TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil