O Ses Türkiye bu akşam 20:00'da TV8'de!

O Ses Türkiye bu akşam 20:00'da TV8'de!

Türkiye'nin en çok izlenen ses yarışması programı O Ses Türkiye, tüm hızıyla devam ediyor.

Her bölümüyle adından sıkça söz ettiren TV8'in sevilen programı O Ses Türkiye, 4. bölümüyle yine ekranlara gelecek. Yarışmacıları hayallerine bir adım daha yaklaştıran yarışma programı 20:00'dan itibaren TV8 ekranlarında olacak.

Hadise, Murat Boz ve Gökhan&Hakan Özoğuz'la beraber bu sene Sibel Can'ın da yer aldığı O Ses Türkiye jürisi, yine rekabet içerisinde olacak. Beğendikleri yarışmacıyı kendi takımlarına katmak için mücadele veren sanatçılar, tüm hızlarıyla yine rekabete devam edecek.

O Ses Türkiye'de neler yaşanıyor?
Ferdi Akçaylı, Annem şarkısını seslendirdi. Ferdi Akçaylı, sesini beğenen Sibel Can ve Hadise ikilisinden Sibel Can'ı seçti. O anlar aiağıdaki linkte...

Alper Köz'ün gerçekleştiği performansına hiçbir jüri üyesi dönmedi. Jüri yarışmacıdan bir şarkı daha seslendirmesini rica etti. Opera söyleyen Alper, jüriden tam bot aldı.  O anlar aiağıdaki linkte...

Ali İhsan Gökmen, Delillah şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Ali İhsan Gökmen'in sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Gökhan&Hakan'ın takımına katılmaya karar verdi.

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Ferdi Akçaylı 'Annem' şarkısıyla stüdyoyu adeta inletti. Performans sırasında ise duygulanan Sibel Can gözyaşlarını tutamadı.

Tüm jüri üyelerinin döndüğü Ali İhsan Gökmen, performansının ardından hayli heyecanlandı. Jüri Ali İhsan'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf etti.

Mertcan Türkeri, 'Bilir mi?' şarkısını seslendirdi. Mertcan Türkeri, sesini beğenen Murat Boz ve Hadise ikilisinden Murat Boz'u seçti. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Gökhan, yorumda bulunurken dili sürçtü. Gökhan bu durumu şöyle açıkladı... O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Umutcan Türkeri'nin O Ses Çocuklar yarışmasına katıldığı görüntüler izleyenleri şaşırttı. Acun Ilıcalı, yayınlanan görüntülerin ardından Hadise'nin giderek güzelleştiğini Murat Boz'un ise renginin açıldığını söyledi. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Doğa İşçi, Murat Boz ile 'Sallana Sallana' şarkısını birlikte söyledi. Seyircler performansı çok beğendi ve ikiliyi alkış yağmuruna tuttu. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye ile ilgili her şey aşağıdaki linkte...
İŞTE O SES TÜRKİYE'DE TÜM YAŞANANLAR!

O Ses Türkiye'de siz de şarkınızı seslendirmek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız...
O SES TÜRKİYE SAHNESİNDE ŞARKIMI SESLENDİRMEK İSTİYORUM!

O Ses Türkiye'de sergilenen performansları acunn.com'dan takip edebilirsiniz...

Görüntülenme : 291 Güncelleme Tarihi: 08/10/2016 19:06:24
Yayınlanma Tarihi: 08/10/2016 18:45:37

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin