Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye 9. bölümüyle devam etti!

O Ses Türkiye 9. bölümüyle devam etti!

TV8'in vazgeçilmez programı O Ses Türkiye yine ekranlara kilitledi.

17.10.2016 23:43

İzleyenlerin vazgeçilmez yarışma programı haline gelen O Ses Türkiye, ekranlarda rüzgar estirmeye devam ediyor. 9 bölümünün 17 Ekim'de yayınlandığı eşsiz yarışma yine hem güldür hem de izleyenlere eğlence ziyafeti yaşattı. Yarışmacılar sahnede sergilediği performanslarıyla hem stüdyoyu hem de izleyicileri etkilemeyi başarırken, juri üyeleri de o yetenekleri kendi takımlarına katabilmek için yine rekabete girdi.

Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz'un jüri koltuklarını paylaştığı O Ses Türkiye'nin 9. bölümünde (17 Ekim) neler yaşandığını izlemek istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklayınız!

İşte O Ses Türkiye'nin 9. bölümünde yaşananlar!
Yaşar Gümüş, Al Ömrümü şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Yaşar Gümüş'ün sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Gökhan&Hakan'nın takımına katılmaya karar verdi.

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'de yarışan Ömer Kesgin ve Zeynep Şirin'in kardeş olduklarını söyledi ve iki yarışmacının ilginç hikayesini anlattı.

Gökhan ve Acun Ilıcalı'nın şarkı iddiasında ikinci raund yaşandı. Gökhan kimseye 'Bizde senin gibi ses yok' sözünü söylemediğini yinelerken, Acun Ilıcalı iddiaya seyircileri de dahil etti.

Acun Ilıcalı ve Gökhan Özoğuz arasındaki tatlı atışma sürüyor. Sibel Can'ın, 'Takımımda böyle bir ses yok' lafı üzerine Gökhan araya girince olanlar oldu.

Hadise ve Murat Boz her zaman olduğu gibi yine şampiyonluk konusunda atıştılar. Murat Boz yine Hadise'nin şampiyon olamamasına atıfta bulundu.

Gökhan ve Hakan, Hadise'nin sorusu üzerine babaları hakkında bilinmeyenleri ilk kez anlattı. Stüdyoda duygusal anlar yaşandı...

O Ses Türkiye'nin 9. bölümünde yaşananlar sadece bu kadar değil! Acunn.com'un 'O Ses Türkiye' sayfasında çokça video bulunmakta. Hem O Ses Türkiye'nin son bölümüne ait videoları hem de daha önceki bölümlere ait videoları aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz. Unutmayın! O Ses Türkiye hakkındaki herşeye sitemizi takip ederek erişebilirsiniz...

İŞTE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEY!

O Ses Türkiye'nin 8. bölümünde neler yaşanmıştı?
O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Tuana Berberoğlu, önce Murat Boz ardından Acun Ilıcalı'ya verdiği cevaplarla herkesi şaşırttı.

Ahmet Yıldırım, istek üzerine Kara Üzüm Habbesi şarkısını söyledi. Bu arada sahneye çıkan Sibel Can, dansıyla adeta sahneyi salladı.

Ahmet Yıldırım, Antebin Kalesi şarkısını seslendirdi. Ahmet Yıldırım, sesini beğenen Murat Boz ve Sibel Can ikilisinden Sibel Can'ı seçti.

Ahmet Yıldırım'ı kendi takımına kazandırmak için farklı bir taktik uygulayan Murat Boz sahneye çıktı ve yarışmacıyla birlikte dans etti.

O Ses Türkiye'de sen de yarış!
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Yorumlar | 0
üye profil