O Ses Türkiye 6. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı! İşte detaylar...

O Ses Türkiye 6. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı! İşte detaylar...

Türkiye'nin en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye, yine eğlenceli ve rekabet dolu anları sizlerle buluşturdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve gün geçtikçe seyirci sayısını artıran O Ses Türkiye'nin 6. bölümü yayınlandı. İzleyenlere keyifli dakikalar yaşatan şarkı programında yine eğlence ve rekabet vardı. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz beğendikleri yarışmacıyı kendi takımlara katmak için büyük mücadele verdiler. İleyiciler ise TV8 ekranlarında yayınlanan eşsiz programı yine ilgiyle takip ettiler. İşte O Ses Türkiye'nin 6. bölümünde yaşananlar...

O Ses Türkiye sahnesinde rap performansıyla çok beğenilen Orkan Atak, Acun Ilıcalı'nın isteği üzerine bir performans daha sergiledi.

Fatih Taşdelen, Kurusa Fidanım şarkısını seslendirdi. Fatih Taşdelen'in performansına yalnızca Sibel Can döndü.

Orkan Çıtak, You Can't See Me şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Orkan Çıtak'ın sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Hadise'nin takımına katılmaya karar verdi.

Gökhan sahnede şarkı söylerken, torunu Nurettin Üsküp'ü izlemeye gelen ailesi arkada keyifli anlar yaşadı. Özellikle Nurettin'in dedesinin Acun Ilıcalı ile olan sohbeti görülmeye değerdi.

Acun Ilıcalı, Orkan Atak'ın perfomansının ardından rap müziğe olan ilgisinden bahsetti. Daha sonra önce jüri üyeleri ve stüdyodaki izleyiciler Acun Ilıcalı'dan bir şarkı istediler ancak başarılı olamadılar.

O Ses Türkiye'nin 5. bölümünde neler yaşanmıştı?
Deniz Mızrak isimli yarışmacı O Ses Türkiye'deki performansının ardından yarışmaya katıldıktan sonra yaşadığı mutluluğu anlattı.

Meltem Şat, yıllar önce daha önce Kıbrıs'a gelen Sibel Can'la birlikte sahneye çıktığını söyledi. Sibel Can, bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Hadise ve Murat Boz'un döndüğü Gökçe Tuba Kurum, jürinin isteği üzerine bir şarkı daha seslendirdi.

Daha önce O Ses Çocuklar yarışmasına katılan Zehra Toy, Murat Boz'un takımına dahil olmuştu. Bu kez O Ses Çocuklar'a katılan Zehra, Hakan ve Gökhan'ın takımına dahil oldu.

O Ses Türkiye'nin tüm videolarını nasıl izlerim?
Hepsi bu kadar değil... O Ses Türkiye'de yaşanan her şey sitemizde yayınlanmakta. Eğer eşsiz şarkı programı O Ses Türkiye ile alakalı daha çok video izlemek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız...

İŞTE TAM BURAYA TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE VİDEOLARINI İZLEYİN

O Ses Türkiye'de siz de yarışın!
Yayınlandığı her bölümle gündemde yer kaplayan O Ses Türkiye'de siz de yarışmacı olabilirsiniz. Eğer O Ses Türkiye sahnesinde performansınızı sergilemek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız...

İŞTE TAM BURAYA TIKLAYARAK YARIŞMACI BAŞVURUSUNDA BULUNABİLİRSİNİZ

Görüntülenme : 290 Güncelleme Tarihi: 11/10/2016 23:34:02
Yayınlanma Tarihi: 11/10/2016 23:21:57

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin