Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye 48. bölümüyle ekranlara geldi!

O Ses Türkiye 48. bölümüyle ekranlara geldi!

O Ses Türkiye'de 2. tur heyecanı yaşanıyor...

20.01.2017 23:23

Her geçen gün heyecanın daha da katlanarak devam ettiği O Ses Türkiye'de 2. tur performansları sergileniyor. 48. bölümü de geride kalan O Ses Türkiye'de yarışmacılar zorlu turu geçebilmek için yine ter döktü. Sahnede performansını sergileyerek jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için büyük çaba harcayan yetenekli isimler, O Ses Türkiye'nin 48. bölümünde de oldukça iddialıydı.

Hadise, Murat Boz, Gökhan&Hakan Özoğuz ve Sibel Can'ın jüri üyeliğini yaptığı eşsiz yarışmanın bugün 48. bölümü yayınlandı. İşte O Ses Türkiye'nin 48. bölümünde yaşananlar...

O Ses Türkiye'de Hadise'nin yarışmacıları Gökhan Dönmez 'Sen Benden Gittin Gideli' şarkısıyla, Dodan Özer ise 'Iğdır'ın Al Alması' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

Ezgi Deveoğlu ile bire bir eşleşmeye çıkan Kurşun, rap performansıyla stüdyoyu coşturdu.

O Ses Türkiye'de Gökhan&Hakan'ın yarışmacıları Enis Uğurlu 'Haberin Yok Ölüyorum' şarkısıyla, Doyeb Han ise 'Cevapsız Sorular' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı. Gökhan&Hakan'ın kararıyla Enis Uğurlu bir üst tura geçti.

O Ses Türkiye'de Sibel Can'ın yarışmacıları Kurşun 'Her şey Aynı' şarkısıyla, Ezgi Devoğlu ise 'Naci En Alamo' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O SES TÜRKİYE'DE YAŞANAN HER ŞEYİ İZLEMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ!

Yorumlar | 1
üye profil
Songül dursun 2 yıl önce
Sibel can olmasa izlemem harika hadi sibel gelirgelmez sampiyon olllllllllllll