Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye 45. bölümüyle ekranlardaydı

O Ses Türkiye 45. bölümüyle ekranlardaydı

Sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle TV8 ekranlarında sizlerle buluştu.

15.01.2017 00:02

TV8 ekranlarında heyecan ve rekabet devam ediyor. Ekranların ilgiyle izlenen ses yarışması programı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle yine iz bıraktı. Türkiye'nin önde gelen başarılı santçılarının jüri üyeliğini üstlendiği yarışma programı 45. bölümüyle de çok renkliydi. 2. tur rüzgarlarının esmeye başladığı yarışmada jüri  üyeleri seçtikleri yarışmacılarla yoluna devam ederken, bazı yarışmacılar için ise şampiyonluk hayalleri şimdilik bitmiş oldu.

Misafirlerin tıklım tıklım doldurduğu O Ses Türkiye stüdyosu görkemli bir görütü ortaya çıkarırken, ekranları başındaki izleyiciler de yine televizyon kanallarını TV8'e ayarladı. Her geçen gün reyting rekorlarını alt üst ederek yayın hayatına devam eden O Ses Türkiye'nin tüm bölümlerinin partlar halindeki videolarını ve tam bölümünü acunn.com'dan takip edebilirsiniz. Tüm bunlar için burayı tıklayınız!

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?
İşte O Ses Türkiye'nin 45. bölümünde yaşananlar...

Gökhan ve Hakan, O Ses Türkiye'de Keremhan ile Aydın'ın bire bir eşleşmesinde oldukça zorlu bir karar vermek zorunda kaldı.

O Ses Türkiye bire bir eşleşmesinde Gülperi Evliyaoğlu 'Ben Kendimi Gülün Dibinde Buldum şarkısını söylerken Erdal Bayrakoğlu 'Nefesim Nefesine' şarkısını söyledi.

O Ses Türkiye bire eşleşmelerinde eleme yapmada zorlanan Gökhan Özoğuz, eleme yapmalarını Acun Ilıcalı'nın istediğini söyleyince Acun Ilıcalı'dan yanıt geldi.

O Ses Türkiye'de bire bir eşleşme heyecanı başladı. Taylan Bayri 'Ölürüm Sana' şarkısını söylerken Mali 'Fallin' şarkısını söyledi.

O Ses Türkiye'de bire bir eşleşme heyecanı başladı. Ozan Ahmedov 'Amigo' şarkısını söylerken Orkan rap performansı sergiledi.

Yorumlar | 0
üye profil