O Ses Türkiye 4. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı!

O Ses Türkiye 4. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı!

Türkiye'nin ilgiyle izlenen yarışma programı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle TV8 ekranlarında izleyicilerle buluştu. Yeni bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Her bölümüyle büyük ses getiren O Ses Türkiye, hem rekabet ortamıyla hem de eğlenceli dakikalarıyla TV8 ekranlarında rüzgar estirmeye devam ediyor. Eğlenceli şarkı programı 4. bölümüyle yine izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Eşsiz şarkı yarışmasının 4. bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin 4. bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler acunn.com'u takipte kalarak programla alakalı her şeyi görebilir...

İşte O Ses Türkiye'nin 4. bölümünde yaşananlar...

İlham Nazarov ile sahnede adeta düelloya giren ve kahkaha dolu anlar yaşatan Murat Boz, sahneye Sibel Can'ın gelmesiyle bakın ne yaptı?

Elif Dünüroğlu'nun performansı sonrasında boyalı saç üzerine konuşan jüri yine kahkahaya boğdu. Gökhan boyalı saç ile ilgili bir hikaye anlatırken kardeşi Hakan boya markasını söyleme deyince olanlar oldu...

Jüri üyeleri Latif Mert Onay'ı takımlarına kazandırmak için yoğun çaba sarf etti. Hadise, yaptığı yorumla kendisini bir adım öne çıkardı.

Latif Mert Onay katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında 'Adı Aşk Olsun' şarkısını seslendirdi. Alper Kuş, sesini beğenen Sibel Can, Hadise ve Murat Boz arasından Hadise'yi seçti.

Murat Boz, Azeri yarışmacı İlham'la karşılıklı söylemek için sahneye çıktı. Ancak İlham'ın şarkıyı söyleme şekli Murat Boz'u biraz zorladı.

TV8 izleyicileri ayrıcalıklı! Kanalımızı takip ederek kendinize bolca eğlenceli vakit ziyafeti yaşatabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklayın ve TV8'i takipte kalın!

TV8'İ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sizler de O Ses Türkiye sahnesinde olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formu doldurun ve bize ulaşın!

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYARAK BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ!

Unutmayın! TV8'de yayınlanan programların partlar halindeki videoları sadece acunn.com'da! Bizi takip edin, hayatınızdan eğlence eksik olmasın...

O Ses Türkiye'nin eski bölümlerinden neler yaşandığını kaçırdıysanız üzülmeyin! Aşağıdaki linki tıklayarak geçmişten bugüne O Ses Türkiye hakkındaki her şeyi izleyebilirsiniz!

O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HER ŞEYİ İZLEMEK İSTİYORUM

Görüntülenme : 504 Güncelleme Tarihi: 09/10/2016 00:30:02
Yayınlanma Tarihi: 08/10/2016 23:53:58

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin