Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye 32. bölümüyle ekranlara geldi!

O Ses Türkiye 32. bölümüyle ekranlara geldi!

Türkiye'nin sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye 32. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı.

10.12.2016 00:09

Yayınladığı yarışma ve eğlence programlarıyla adından sıkça söz ettiren TV8, her geçen gün izleyicileri kendine daha da hayran bırakıyor. Kanalımızın en çok izlenen programlarından O Ses Türkiye ise televizyonların vazgeçilmez programı haline geldi. Renkli jürisi ve başarılı yarışmacılarıyla evlerinize konuk olan eşsiz şarkı yarışması O Ses Türkiye, 32. bölümüyle yine sizlerleydi. Yeni bölümü kaçırdıysanız veya performansları yeniden izlemek istiyorsanız acunn.com'u takipte kalınız. Çünkü geçmişten bugüne tüm O Ses Türkiye performansları acunn.com'da sizlere sunuluyor...

İşte O Ses Türkiye'nin 32. bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye orkestra şefi Tarık Sezer, 40. sanat yılını kutladı. Düzenlenen geceye Sibel Can, Yıldız Tilbe ve Hakan Altun gibi ünlü sanatçılar katıldı.

Alev Sabancı, O Ses Türkiye sahnesine eşi Doğan Sabancı'nın hemen ardından çıktı. Performansından önce eşi Doğan ile karşı karşıya gelmek istediğini söyleyen Alev Sabancı hiçbir jüri üyesini döndüremedi. Doğan Sabancı ise Sibel can'ı döndürerek yarışmaya devam etti.

O Ses Türkiye yarışmacısı Musab Yıldız 'Runaway' şarkısını seslendirdi. Sesini beğenerek kendisine dönen jüriler arasından Gökhan & Hakan'ı seçerek yoluna devam etti.

Musap'ın 'Runaway' şarkısındaki performansının ardından Hadise Lose Yourself adlı şarkıyı yarışmacıyla birlikte seslendirmek istediğini söyledi.

O Ses Türkiye'de seyirciden gelen yoğun isteğe kayıtsız kalamayan Athena, sahneye çıktı. Gökhan ve Hakan, Çanakkale türküsüyle herkesi derinden etkiledi.

O Ses Türkiye sahnesinde olmak ister misiniz?
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil