Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye 30. bölümüyle ekranlardaydı!

O Ses Türkiye 30. bölümüyle ekranlardaydı!

Türkiye'nin en çok izlenen ses yarışması programı O Ses Türkiye, 30. bölümüyle ekranlara geldi.

04.12.2016 00:15

O Ses Türkiye yeni bölümüyle izleyicilerle buluştu. Yarışmanın 30. bölümünde yine rekabet ve eğlence vardı. Yarışmacılar teker teker sahnede ter dökerken jüri üyeleri de performansını beğendikleri yarışmacıyı kendi takımına katabilmek için mücadele verdi.

Her hangi bir jürinin takımına dahil olmayı başarabilen yarışmacılar hayallerine bir adım daha daha yaklaşırken, jüriyi etkilemeyi başaramayan yarışmacılar ise umutlarını ertelemek zorunda kaldı.

İşte O Ses Türkiye'nin 30. bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Esra Yücel, Yazımı Kışa Çevirdin şarkısını seslendirdi. Esra Yücel, sesini beğenen Sibel Can ve Hadise ikilisinden Sibel Can seçti

Ali İhsan Kabaoğlu, O Ses Türkiye'ye katılma sebebini açıklarken hayatta hiç 'keşke' demediğini ve bu yüzden katıldığını söyledi. Daha sonra Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin geleceğiyle ile alakalı açıklama yaptı.

Performansıyla Murat Boz ve Hadise'yi döndürmeyi başaran Yunus Emre Ergören'i eşi ve 23 günlük kızı Ecem Melodi yalnız bırakmadı.

O Ses Türkiye'de yaptığı 'farklı' esprileriyle dikkatleri üzerine çeken Hakan, yaptığı Chopper esprisiyle kardeşi Gökhan'ı yanından kaçırdı.

Sibel Can ve Hadise'yi döndüren Esra Yücel, Hakan ve Gökhan'ın dönmemesine üzüldü. Gökhan neden dönmediklerini açıklarken Hadise'den beklenmedik bir hareket geldi.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Murat Ongun Eres, Haydar Haydar şarkısını seslendirdi. Murat Ongun Eres, sesini beğenen Hadise, Sibel Can ve Murat Boz arasından Hadise'yi seçti.

Yorumlar | 0
üye profil