Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye 3. yeni bölümü ile devam ediyor! - İzle

O Ses Türkiye 3. yeni bölümü ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. O Ses Türkiye yeni bölümü 04 Ekim Salı günü kaldığı yerden tüm hızıyla sürüyor.

04.10.2016 19:21

O Ses Türkiye, bomba gibi bir bölümde bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarına geliyor. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye, jüri üyelerinin ve yarışmacıların kıyasıya mücadelesine sahne olmaya devam ediyor.

O Ses Türkiye yeni sezon üçüncü bölümünde performansını sergileyen yarışmacı tüm jürilerin beğenisini kazanıyor. Onu takımlarına katmak için mücadele eden jüri üyeleri yarışmacı için herşeyi yapıyor.

Yarışmacının heyecanını bastırması için Sibel Can'ın su ikram ettiği yarışmacıya Murat Boz yerini veriyor, Hadise ise serinletmek için uğraşıyor. Acun Ilıcalı, yarışmacının tüm bunların ardından Gökhan ve Hakan kardeşleri seçmesinin kendisi için çok etkileyici olacağını söylemesi jüride şok etkisi yaratıyor.

TV8 CANLI
Haber ile ilgili metin girin!.

Jürinin büyük mücadelesi
O Ses Türkiye'de birbirinden iddialı isimler sahneye çıkmaya devam ediyor. Jürinin beğeniyle izlediği performansların ardından jüri üyeleri yarışmacıları takımlarına dahil etmek için bu kez kendi aralarında eğlenceli bir yarışa giriyorlar.

Birbirinden eğlenceli anların yaşandığı O Ses Türkiyeyeni bölümü bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil