O Ses Türkiye 3. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı!

O Ses Türkiye 3. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı!

TV8'in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle yine adından söz ettirdi.

Yayınlanmaya başlandığı ilk günden bu yana izleyici akınına uğrayan ve her geçen gün seyirci kitlesini biraz daha genişleten O Ses Türkiye, 3. bölümüyle devam etti. Jüri üyesi olarak, Hadise, Murat Boz ve Gökhan&Hakan Özoğuz'la beraber bu sezon Sibel Can'ın da eşlik ettiği ses yarışmasının yeni bölümünde yine renkli anlar yaşandı. O anları izlemek için aşağıdaki linkleri tıklayınız!

O Ses Türkiye'nin 3. bölümünde neler yaşandı?
Ferdi Akçaylı, Annem şarkısını seslendirdi. Ferdi Akçaylı, sesini beğenen Sibel Can ve Hadise ikilisinden Sibel Can'ı seçti. O anlar aiağıdaki linkte...

Alper Köz'ün gerçekleştiği performansına hiçbir jüri üyesi dönmedi. Jüri yarışmacıdan bir şarkı daha seslendirmesini rica etti. Opera söyleyen Alper, jüriden tam bot aldı.  O anlar aiağıdaki linkte...

Ali İhsan Gökmen, Delillah şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Ali İhsan Gökmen'in sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Gökhan&Hakan'ın takımına katılmaya karar verdi.

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Ferdi Akçaylı 'Annem' şarkısıyla stüdyoyu adeta inletti. Performans sırasında ise duygulanan Sibel Can gözyaşlarını tutamadı.

Tüm jüri üyelerinin döndüğü Ali İhsan Gökmen, performansının ardından hayli heyecanlandı. Jüri Ali İhsan'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf etti.

O Ses Türkiye' nin 2. bölümünde neler yaşanmıştı?
Mertcan Türkeri, 'Bilir mi?' şarkısını seslendirdi. Mertcan Türkeri, sesini beğenen Murat Boz ve Hadise ikilisinden Murat Boz'u seçti. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Gökhan, yorumda bulunurken dili sürçtü. Gökhan bu durumu şöyle açıkladı... O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Umutcan Türkeri'nin O Ses Çocuklar yarışmasına katıldığı görüntüler izleyenleri şaşırttı. Acun Ilıcalı, yayınlanan görüntülerin ardından Hadise'nin giderek güzelleştiğini Murat Boz'un ise renginin açıldığını söyledi. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Doğa İşçi, Murat Boz ile 'Sallana Sallana' şarkısını birlikte söyledi. Seyircler performansı çok beğendi ve ikiliyi alkış yağmuruna tuttu. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye ile alakalı herşeyi mi izlemek istiyorsunuz? Aşağıdaki linki tıklamanız yeterli...
İŞTE O SES TÜRKİYE'DE TÜM YAŞANANLAR!

Siz de mi O Ses Türkiye'de yarışmacı olmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız!
O SES TÜRKİYE SAHNESİNDE ŞARKIMI SESLENDİRMEK İSTİYORUM!

Unutmayın! TV8'de yayınlanan tüm yarışma programlarının partlar halindeki videolarını acunn.com'dan takip edebilirsiniz. Haber ve eğlencenin bir arada olduğu Türkiye'nin önde gelen sitesi acunn.com, aktif olarak sizlerin isteklerine cevap vermektedir. Günün her saati bize ulaşabilmek ve eşsiz programlarımızın videolarını izlemenin yanı sıra ilginizi çekebilecek haberlere göz atabilmeniz için mobil uygulamamızı indirin.

İşte tam buraya tıklayarak cihazınıza acunn.com'un mobil uygulamasını indirebilirsiniz...

Görüntülenme : 219 Güncelleme Tarihi: 05/10/2016 00:17:04
Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 23:24:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin