Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye 28. bölümüyle ekranlara geldi!

O Ses Türkiye 28. bölümüyle ekranlara geldi!

Sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye, 28. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı.

28.11.2016 00:00

Her bölümüyle geniş yankı uyandıran eşsiz ses yarışması programı O Ses Türkiye, yine adından söz ettirdi. 28. bölümüyle TV8'de ekranlara gelen program hem rekabeti hem de eğlenceyi bir arada tutarak her zamanki gibi bugün de fark yarattı. Yarışmacılar sahnede performansı sergilerken jüri üyeleri de beğendikleri yarışmacıyı hendi takımına katabilmek için oldukça çaba sarf etti. İstediği jüri üyesinin takımına katılmayı başarabilen yarışmacılar hayallerine bir adım daha yaklaşırken, hiçbir jüri üyesini döndüremeyen yarışmacılar ise hayallerini başka bir zamana erteledi.

Peki O Ses Türkiye'nin 28. bölümünde neler yaşandı?

İşte 28 bölümde yaşananlar...

Daha önce O Ses Türkiye'ye katılan Osmancan, şansını bir kez daha deneyip O Ses Türkiye sahnesine çıktı.

Hadise ve Murat Boz'u döndürmeyi başaran cansu Taş, performansının ardından jüriye olan sevgisini anlattı.

O Ses Türkiye yarışmacısı İlyas Ekinci 'Zolf' şarkısını seslendirdi. Başarılı yarışmacı tüm jüriyi döndürdü ve Gökhan & Hakan'ı seçti.

Acun Ilıcalı, Ahmet Gök'ü yalnız bırakmayan arkadaşları Serdar ve İsmet'le sohbet etti. Acun Ilıcalı, İsmet'e Survivor teklifinde bulundu.

O Ses Türkiye'nin 27. bölümünde neler yaşanmıştı?

İşte O Ses Türkiye'nin 27. bölümünde yaşananlar...

Kenyalı olan ve Türkiye'de üniveristede okuyan Abdul Jabbar Din, küçüklüğünde ülkesinde safari rehberliği yaptığını söyledi.

Gökhan Özoğuz Kenyalı yarışmacı Abdul Jabbar Din'den ilginç bir istekte bulundu. Yarışmacının cevabı ise herkesi güldürdü.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Abdul Jabbar Din, Lose Yourself şarkısını seslendirdi. Abdul Jabbar Din, sesini beğenen Hadise, Gökhan/Hakan ve Murat Boz arasından Gökhan ve Hakan'ı seçti.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Nazlı İnanç, Dert Bende şarkısını seslendirdi. Hiçbir jüri üyesinin dönmediği Nazlı İnanç yarışmadan elendi.

Enerjisiyle herkesi kendisine hayran bırakan Nazlı İnanç, Sibel can'la düet yapacaktı ancak Sibel Can şarkıya dahil olamadı.

 O Ses Türkiye'de siz de yarışın!
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil