Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye 27. bölümüyle ekranlara geldi!

O Ses Türkiye 27. bölümüyle ekranlara geldi!

Ekranların sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye, 27. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı.

26.11.2016 23:57

O Ses Türkiye kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle yine hem eğlendiren hem de rekabete büründüren O Ses Türkiye, izleyenleri kendine hayran bıraktı. Bir birinden yetenekli yarışmacılar sahnede ter dökerken, jüri üyeleri de beğendikleri O Ses Türkiye yarışmacısını kendi takımına katabilmek için mücadele verdi. O Ses Türkiye stüdyosunu tıklım tıklım dolduran misafirler ise adeta eğlenceye doydu.

Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğun'un renk kattığı ayrıca başarılı yarışmacıların sahne aldığı O Ses Türkiye'nin 27. bölümünde neler yaşandığını izlemek istiyorsanız aşağıdaki linler tam size göre! 

İşte O Ses Türkiye'nin 27. bölümünde yaşananlar...
Kenyalı olan ve Türkiye'de üniveristede okuyan Abdul Jabbar Din, küçüklüğünde ülkesinde safari rehberliği yaptığını söyledi.

Gökhan Özoğuz Kenyalı yarışmacı Abdul Jabbar Din'den ilginç bir istekte bulundu. Yarışmacının cevabı ise herkesi güldürdü.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Abdul Jabbar Din, Lose Yourself şarkısını seslendirdi. Abdul Jabbar Din, sesini beğenen Hadise, Gökhan/Hakan ve Murat Boz arasından Gökhan ve Hakan'ı seçti.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Nazlı İnanç, Dert Bende şarkısını seslendirdi. Hiçbir jüri üyesinin dönmediği Nazlı İnanç yarışmadan elendi.

Enerjisiyle herkesi kendisine hayran bırakan Nazlı İnanç, Sibel can'la düet yapacaktı ancak Sibel Can şarkıya dahil olamadı.

Yorumlar | 0
üye profil