Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye 25 Kasım Cuma günü TV8'de...

O Ses Türkiye yeni bölümü ile 25 Kasım Cuma Günü TV8'de. Sevilen jürisi ve iddialı yarışmacıları ile O Ses Türkiye TV8 ekranlarında...

23.11.2016 12:00

O Ses Türkiye yeni bölümü ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Türkiye'nin en çok izlenen ve sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye, sevilen jürisi ve Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile 25 Kasım Cuma günü 20.00'da TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ile yarıştıkları O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin de yarışmacıları kendi takımlarına almak için girdikleri mücadele bu akşam ekranlara gelecek.

Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, cuma günü yine hafızalardan silinmeyecek bir bölümle izleyenlerinin karşısına çıkacak.

O Ses Türkiye yeni bölümde Acun Ilıcalı'nın özel daveti ile bir yarışmacı O Ses Türkiye sahnesine çıkacak. Rap müzik yapan yarışmacıyı Acun Ilıcalı 'Gördüğüm en iyi Türkçe sözü olan rap'i yapıyor' sözleriyle anlatıyor.

Jüri üyelerinin güldüren diyalogları ve yarışmacıların birbirinden iddialı performansları ile O Ses Türkiye, bu akşam ekrana kilitleyecek.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle 25 Kasım Cuma günü 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil