O Ses Türkiye 20. bölümüyle ekranlardaydı!

O Ses Türkiye 20. bölümüyle ekranlardaydı!
Yayınlanma Tarihi: 13.11.2016 23:58 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2016 00:01

TV8'in sevilen ses yarışması programı 20. bölümüyle ekranlara geldi.

O Ses Türkiye rüzgarı esmeye devam ediyor. Her bölümüyle izleyici sayısını biraz daha artıran ve reytingleri alt üst eden O Ses Türkiye, 20. bölümüyle yine  seyircileri etkilemeyi başardı. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz'un renk kattığı şarkı yarışması programında yarışmacılar sahnede performansları sergilerken izleyiciler de büyük keyif aldı.

Jüri koltuğunu paylaşan değerli sanatçılar sesini beğendiği yarışmacıyı kendi takımına katabilmek için yine rekabete büründü. Başarılı olan yarışmacılar ise sevdikleri jüri üyesinin takımına dahil olarak hayallerine bir adım daha yaklaştı.

O Ses Türkiye'nin 20. bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linkleri tıklayarak büyük heyecana yeniden ortak olabilirler.

O Ses Türkiye'nin 20. bölümünde neler yaşandığını izlemek istiyorum!
İşte eşsiz ses yarışma programı O Ses Türkiye'nin 20. bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performansın ardından tüm jüriyi döndürmeyi başaran Taylan övgü dolu sözlerin sahibi oldu.

O Ses Türkiye sahnesinde sergilediği performansla jüriden tam not alan Taylan, Hadise ve Murat Boz tarafından yakın markaj altına alındı.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Taylan Bayri 'Yandım' şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Taylan Bayri'nin sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Hadise’nin takımına katılmaya karar verdi.

Güle Güle Oturun'un konukları Beyzanur ve ailesinin dilekleri gerçek oldu. Hadise'yi çok görmek isteyen Beyzanur, Hadise'nin kapısını çalması üzerine çok sevindi.

O Ses Türkiye stüdyosunda özel misafirler ağırlandı. Selim Yuhay ile birlikte stüdyoya gelen Beyza Nur ve ablası keyifli anlar yaşadı.

 O Ses Türkiye'de siz de yarışın!
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN