O Ses Türkiye 2. bölümüyle yine büyüledi!

O Ses Türkiye 2. bölümüyle yine büyüledi!

TV8'de O Ses Türkiye rüzgarı esmeye devam ediyor. Geniş yankı uyandıran ses yarışmasında neler yaşanıyor? Detaylar haberimizde...

Türk televizyonlarının en çok izlenen ses yarışması programı 'O Ses Türkiye' yine izleyicileri ekranlara kilitledi. Bir birinden değerli jürisi ve harika performanslar sergileyen yarışmacıları ile yine Türkiye gündemine oturan 'O Ses Türkiye', büyülemeye devam etti.

O Ses Türkiye'nin 2. bölümünde neler yaşandı?
Mertcan Türkeri, 'Bilir mi?' şarkısını seslendirdi. Mertcan Türkeri, sesini beğenen Murat Boz ve Hadise ikilisinden Murat Boz'u seçti. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Gökhan, yorumda bulunurken dili sürçtü. Gökhan bu durumu şöyle açıkladı... O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Umutcan Türkeri'nin O Ses Çocuklar yarışmasına katıldığı görüntüler izleyenleri şaşırttı. Acun Ilıcalı, yayınlanan görüntülerin ardından Hadise'nin giderek güzelleştiğini Murat Boz'un ise renginin açıldığını söyledi. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Doğa İşçi, Murat Boz ile 'Sallana Sallana' şarkısını birlikte söyledi. Seyircler performansı çok beğendi ve ikiliyi alkış yağmuruna tuttu. O anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız!

Durun! Bitmedi... O Ses Türkiye'nin 2. bölümünde yaşanan tüm anları izlemek için aşağıdaki linki tıklayın!
O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HER ŞEYİ İZLEMEK İSTİYORUM!

O Ses Türkiye jürisinde kimler var?
Yayınlandığı günden bu yana ilgi odağı olan ve her bölümüyle yankı uyandıran O Ses Türkiye'nin bu sezonunda Hadise, Murat Boz ve Gökhan&Hakan Özoğuz'un yanı sıra Sibel Can da yer alıyor...

Haber ile ilgili metin girin!.

O Ses Türkiye'de yarışmacı olabilmek için ne yapmalıyım?
O Ses Türkiye sahnesinde siz de performansınızı sergileyebilir, sesinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Bütün bunlar sadece bir tık uzağınızda! Hemen aşağıdaki linke tıklayın ve başvurunuzu oluşturun.

İŞTE TAM BURAYA TIKLAYIN VE BİZE ULAŞIN!

TV8 ve Acunn.com...
Hem eğlenmek hem de kıyasıya yaşanan rekabete ortak olmak için TV8 ekranlarından ayrılmayın. Ayrıca kahkaha ortamının ve yarışmanın eksik olmadığı heyecan dolu TV8 programlarının partlar halindeki videolarını acunn.com'dan takip edebilirsiniz.

Görüntülenme : 638 Güncelleme Tarihi: 04/10/2016 01:39:52
Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 22:41:40

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin