O Ses Türkiye 2. bölümü izle

O Ses Türkiye 2. bölümü izle

O Ses Tükiye 2. bölümü bu akşam tüm heyecanıyla Tv8 ekranlarında yayınlanıyor. O Ses Türkiye yeni bölümü 2. bölümü canlı ve full izlemek için haberimize bakınız...

Ekranların izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye heyecanı başladı. O Ses Türkiye yepyeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...O Ses Türkiye'de ikinci bölüm heyecanı bu akşam 20.00'da ekranlara gelecek. Gökhan ve Hakan Özoğuz, Murat Boz, Hadise ve Sibel Can'ın jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile yeni sezona hızlı başladı.

TV8 CANLI YAYIN
Kahkahanın ve mücadelenin eksik olmadığı O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde Hadise ve Murat Boz'un yüzleşmesi ekranlara gelecek. Önceki sezon yarışmacılarından bir ismin yaniden katıldığı O Ses Türkiye'de yarışmacıya o gün dönmeyen Hadise ve Murat Boz bu kez döndüler. Yarışmanın en çok atışan jüri üyeleri olan Hadise ve Murat Boz'dan bakalım hangisi yarışmacının gönlünü almayı başaracak.

Haber ile ilgili metin girin!.

'İkide bir dönüyorlar!'
O Ses Türkiye'nin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Kahkahanın eksik olmadığı yeni bölümde O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi Sibel Can diğer jürilerden yakınıyor. 'İkide bir dönüyorlar' serzenişinde bulunan Sibel Can zor bir jüri olduğunu da gösteriyor. Kolay kolay bir yarışmacıya dönmeyeceğini söyleyen Sibel Can, yeni sezonda dişli bir jüri olacağını gösteriyor.

O Ses Türkiye sahnesinde Zeki Müren anıldı
Zeki Müren'i anmak için O Ses Türkiye'de yarışmış başarılı isimler bir bir sahneye çıkarak onun eserlerini seslendirdiler.

O Ses Türkiye jürisini şaşırtan yarışmacı!
O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Recep Bayram, jüriyi şaşkına çevirdi. Sesi kadın sesine benzetilen Recep Bayram, O Ses Türkiye stüdyosunu salladı.

Görüntülenme : 1394 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 20:16:55

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin