Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Tükiye 5. bölümüyle yine yankı yarattı!

O Ses Tükiye 5. bölümüyle yine yankı yarattı!

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, her bölümüyle harikalar yaratıyor. Eşsiz şarkı programı 5. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı.

10.10.2016 23:25

Yayınlanmaya başlandığı ilk günden bu yana reyting rekorları kıran TV8'in şarkı yarışması programı O Ses Türkiye, ekranlarda rüzgar estirmeye devam ediyor. Hadise, Murat Boz, Gökhan&Hakan Özoğuz ve Sibel Can'ın yer aldığı jüri koltuklarından hem rekabet hem de eğlence eksik olmuyor. Bir birinden başarılı seslerin sahne aldığı şarkı yarışması 5. bölümüyle yine gündemde geniş yer kapladı. O Ses Türkiye'nin 5. bölümünde neler yaşandı? Hepsi haberimizde...

İşte O Ses Türkiye'nin 5. bölümde yaşananlar...
Deniz Mızrak isimli yarışmacı O Ses Türkiye'deki performansının ardından yarışmaya katıldıktan sonra yaşadığı mutluluğu anlattı.

Meltem Şat, yıllar önce daha önce Kıbrıs'a gelen Sibel Can'la birlikte sahneye çıktığını söyledi. Sibel Can, bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Hadise ve Murat Boz'un döndüğü Gökçe Tuba Kurum, jürinin isteği üzerine bir şarkı daha seslendirdi.

Daha önce O Ses Çocuklar yarışmasına katılan Zehra Toy, Murat Boz'un takımına dahil olmuştu. Bu kez O Ses Çocuklar'a katılan Zehra, Hakan ve Gökhan'ın takımına dahil oldu.

İnternet sitemiz acunn.com sizelere O Ses Türkiye'yi sunuyor...
Türkiye'nin en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olan acunn.com, sizlere eğlence ziyafeti sunuyor. TV8'de yayınlanan programların videolarını partlar halinde yayınlayan internet sitemiz bu eğlenceli ortamları kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenlerin isteklerine cevap veriyor. Bu programlardan bir tanesi de O Ses Türkiye... Her bölümüyle adından söz ettiren ve izleyenleri büyüleyen şarkı yarışmamızın videolarına bir tıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece son bölüme ait videolar değil, ilk günden bu yana TV8'de yer alan O Ses Türkiye'nin tüm bölümlerini ve partlar halindeki videolarını aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HER ŞEYİ İZLEMEK İSTİYORUM

O Ses Türkiye sahnesi seni bekiyor...
Yıllardır ekranlardan takip ettiğiniz O Ses Türkiye yarışmasında performansınızı sergileyebilirsiniz. Sesinizi daha geniş kitlelere duyurabilmek ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilmek için O Ses Türkiye büyük bir fırsat. Hemen aşağıdaki formu doldurun ve hayallerinizin peşinden koşun.

İŞTE TAM BURAYA TIKLAYARAK BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ

Sizleri stüdyomuza bekliyoruz
Türkiye'nin en çok izlenen şarkı yarışması programını daha yakından izleyebilirsiniz. Bunun için O Ses Türkiye stüdyosu kapıları sizlere sonuna kadar açık. Hem bir birinden ünlü jüri üyelerinin yorumlarına daha yakından tanık olmak hem de yarışmacıların muhteşem performanslarını stüdyomuzdan izlemek için hemen aşağıdaki linki tıklayarak seyirci başvurusunda bulunun.

O SES TÜRKİYE'YE SEYİRCİ OLARAK KATILMAK İSTİYORUM

Yorumlar | 0
üye profil