Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Çocuklar'ın birincisi kim oldu?

O Ses Çocuklar'ın birincisi kim oldu?

Sevilen yarışma programı O Ses Çocuklar'ın 2. sezonu sona erdi. Birbirinden güzel seslerin yarıştığı O Ses Çocuklar'ın birincisinin açıklandığı dakikalar ise büyük heyecana sahne oldu.

26.09.2014 11:07

Sevilen yarışma programı O Ses Çocuklar'ın 2. sezonu sona erdi. Birbirinden güzel seslerin yarıştığı O Ses Çocuklar'ın birincisinin açıklandığı dakikalar ise büyük heyecana sahne oldu.O Ses Çocuklar finalinde neler yaşandı, O Ses Çocuklar final performansları, O Ses Çocuklar ikinci sezon performansları, O Ses Çocuklar birincisi kim oldu, O Ses Çocuklar Bade Karakoç'un performansı, O Ses Çocuklar ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara acunn.com'dan erişebilirsiniz.

magazin gündemiTV 8 ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve izleyenlere keyifli bir akşam yaşatan O Ses Çocuklar'ın ikinci sezon finali gerçekleşti. Nefes kesen bir finale sahne olan O Ses Çocuklar'da şampiyon Bade Karakoç oldu. İlk kez juri koltuğuna oturan Oğuzhan Koç ise şampiyonluğu kazanan juri oldu.O Ses Çocuklar programında birbirinden yetenekli küçük yarışmacılar, finalde ter döktü. TV 8'de Jess Molho'nun sunduğu O Ses Çocuklar yarışma programında küçük yarışmacılar, final için hünerlerini sergiledi. Programda, Oğuzhan Koç'un yarışmacısı Bade Karakoç, Cristina Aguilera'nın "Hurt" şarkısıyla birinci oldu.  magazin gündemiO Ses Çocuklar'ın finalisti Oğuzhan Koç'un takımından çıktı. Oğuzhan Koç'a ilk birinciliği getiren kişi Bade Karakoç. Bade, finalde Cristina Aguilera'nın Hurt şarkısını seslendirdi.En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Yorumlar | 0
üye profil