Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O saldırgan tutuklanarak cezaevine konuldu!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 1 çocuk annesi 4 aylık hamile Ebru Tireli’ye (32) parkta spor yaparken saldırıp yaralayan Davut K. tutuklandı.

13.12.2016 18:41

Ebru Tireli isimli hamile bir kadın parkta spor yaparken bir kişinin saldırısına uğrayarak darp edilmişti. O saldırgan bugün tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Arabasını tamir ettirirken yakalandı
Polis çevredeki kamera kayıtlarını inceleyerek Davut K.'ya ulaştı. Davut K. ilk ifadesinde saldırıyı yaptığını kabul etti. Olay yerinden kaçarken kaza yapan Davut K. bugün arabasını tamir ettirirken yakalandı.

Suçunu itiraf etti
Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde parkta spor yapan 4 aylık hamile 32 yaşındaki Ebru Tireli'ye saldırdığı iddiasıyla Mehmet T.'nin önce tutuklanıp sonra serbest bırakılmasının ardından, olayı gerçekleştirdiği belirtilen 34 yaşındaki Davut K. tutuklandı. Bir tuğla fabrikasında işçi olarak çalıştığı belirtilen Davut K.'nın poliste ve adliyede suçunu itiraf ettiği belirtildi.

Öce olayın faili olduğu iddiasıyla yakalanan ve çıkarıldığı mahkemede Mehmet T.'nin 'delil durumundaki değişiklik' nedeniyle serbest bırakılmasının ardından polisin oluşturduğu özel ekip çalışmalarını hızlandırdı. Olayı gerçekleştirdiği iddiasıyla dün gözaltına alınan tuğla fabrikası işçisi bugün çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.  

Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Emre, bugün akşam saatlerinde son gelişmeyle ilgili şu açıklamayı yaptı:
"7 Aralık'ta akşam saatlerinde Turgutlu'da meydana gelen ve medya organlarında yer alan parkta yürüyüş yapan hamile kadın vatandaşımızın darp edilmesiyle ilgili 12 Aralık'ta olayın faili olabileceği değerlendirilen bir kişi yakalanıp, gözaltına alındı. Şüpheli ifadesinde olay günü parkta mağdur ile karşılaştıklarını, tartışma sırasında mağdurun yere düştüğünü kabul etti. Bu kişi bugün tutuklanıp, cezaevine konuldu. Kamuoyuna duyurulur."

Yorumlar | 0
üye profil