Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Hayat Benim final hazırlığında

O Hayat Benim final hazırlığında

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi O Hayat Benim sezon finali hazırlıklarına başladı.

10.06.2014 09:36

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi O Hayat Benim sezon finali hazırlıklarına başladı.En son dizi haberleri acunn.com'da. Dizilerin en yeni fragmanları ve bölüm özetlerine acunn.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Hangi dizi ne zaman final yapacak, dizilerin sezon finali tarihi, yeni başlayacak diziler hepsi ve daha fazlası acunn.com'da...Ekranların sevilen dizilerinden O Hayat Benim sezon finali yapma hazırlağında. Pazar akşamları Pastel Yapım aracılığıyla ekrana gelen, başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Sinan Albayrak’ın paylaştığı O Hayat Benim dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.Edinilen bilgiye göre dizinin 29 Aralık tarihinde ekrana gelecek olan 18. bölümüyle birlikte sezon finali yapması bekleniyor.Yelda Eroğlu ve Gül Abus Semerci’nin senaryosunu kaleme aldığı O Hayat Benim 29 Aralık'ta verilecek olan aranın ardından yine Fox TV ekranlarında yeni sezonla birlikte ekranlara gelmeye başlayacak.O Hayat Benim dizisinin ilk bölümü 16 Şubat 2014'te izleyiciyle buluştu. Yönetmenliğini Merve Girgin'in yaptığı, senaristiği Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu, Zafer Özer Çetinel'in üstlendiği dizinin baş rollerini ise Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Süleyman Atanısev paylaşıyor.

O Hayat Benim dizisinin konusu:Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler. Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler. Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermemektedir, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.
Yorumlar | 1
üye profil
MİMAR ESER ALICI 2 yıl önce
BU DİZİDE OYNAYANLAR HERŞEYİ ABARTARAK OYNUYORLAR OYA BAŞAR GİBİ CEM ÖZER GİBİ ASLA SEVİLMEYEN OYUNCULARA NEDEN ROL VERDİNİZ YAZIKLAR OSUNKİ BU İKİ ŞEREFSİZE ROL VERDİNİZ