Nurşen Karayanız, annesinin şivesini taklit ederek sosyal medya fenomeni oldu

29 yaşındaki Ordulu Nurşen Karayanız, fındık bahçesinde annesinin taklitlerini yapıp video çekerek sosyal medya fenomeni oldu. Aile içinde izleyip güldükleri videoları sosyal medyada paylaşınca milyonlara ulaştıklarını söyleyen Nurşen Karayanız, ''Kendi ailemiz içinde yaptığımız doğaçlamaları kendimiz izlerken bu videolar bir anda sosyal medyada milyonlara ulaştı. Büyük bir kitle ile karşılaştık'' ifadelerini kullandı. Haberin gündeme gelmesiyle birlikte Nurşen Karayanız kimdir, kaç yaşında, nereli? gibi soruların cevapları merak edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 12:05
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 12:05
Nurşen Karayanız, annesinin şivesini taklit ederek sosyal medya fenomeni oldu

Ordu'un Kabataş İlçesi, Belen Mahallesi'nde yaşayan 29 yaşındaki Nurşen Karayanız, annesi Cemile Karaynız'ın şivesini taklit etti, yengesi de bu anları kayda aldı. Videonun sosyal medyaya yüklenmesiyle 1 günde 1 milyon izlenmeye ulaşan video ailedeki herkeste büyük şaşkınlık yarattı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Videoların ilgi çektiğini fark eden Nurşen Karayanız, paylaşımlarına devam etti ve 2 yılın sonunda haftada 20 milyon izlenmeye varan sayıları görmeye başladı. Artık bir fenomen olan Nurşen Karayanız, paylaşımlarını kazanç haline dönüştürürken, annesi, babası ve diğer akrabalarının da yer aldığı videolara, takipçilerin ilgisi gün geçtikçe artıyor.

Nurşen Karayanız hikayesini şöyle anlatıyor: 

Haber ile ilgili metin girin!.

"Fındık bahçesinde annemin şivesini taklit edip, konuştum. Yengem vidoyu sosyal medyaya yüklediğinde bir gecede 1 milyon izlendi. Bu video sonrasında 2 bin izlenme varken bir anda 200 bine sonra da milyonlara ulaştı. Hem şiveye devam ettim hem de farklı konularda videolar çektim. Bir kayınvalide, bir gelin ya da okula başlayan bir öğrenci taklitleri yaptım. İnsanların ilgisi artarak devam etti. Aslında kendi ailemiz içinde yaptığımız doğaçlamaları kendimiz izlerken bu videolar bir anda sosyal medyada milyonlara ulaştı. Büyük bir kitle ile karşılaştık. İnsanlar doğallığa hasret olduğu için gayet doğal olan bu yöresel vidolar da çok ilgi gördü. Bence işin sırrı da bu doğallık oldu"

DHA

İlgili Sayfalar: Playlist