Nurkan Aydoğan bankacı olmak isteyen gençlere mentorluk yapıyor

Son zamanlarda birçok başarısının yanı sıra mentor olarak da çalışma hayatına devam eden Nurkan Aydoğan, kendi deneyimlerinden de yola çıkarak başarı odaklı deneme ve yazılarını kişisel web sitesi nurkanaydogan.com.tr ‘de 2019 yılından bu yana paylaşmaya devam ediyor. 

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2021 17:43
Değiştirme Tarihi: 05.06.2021 17:43
Nurkan Aydoğan bankacı olmak isteyen gençlere mentorluk yapıyor

Aktif olarak mentorluk yapan Nurkan Aydoğan, ‘Mentor’ kelimesinin kapsamını şu sözler ile açıklıyor “Bir deneyim, bilgi birikimi ya da uzmanlık gerektiren bir alanda uzman olmuş bir kişinin, bir başka kişiye kişisel ya da mesleki anlamda bilgi ve birikimlerini bir başkasına öğretmesi ya da aktarması, kısaca eğitmenlik de diyebiliriz. Ben aslında tam anlamıyla eğitmen olarak görmüyorum kendimi rol modeli olmaya çalışıyorum danışanlarıma. Hatta tecrübelerimden elde ettiğim çıkarımlarımı paylaşıyorum onlarla. Eğer yardımım dokunuyorsa ne mutlu bana.” 
Birçok kişiye uzmanlık alanları hakkında mentorluk yapan ve birçok kişiyi bu anlamda geliştiren Nurkan Aydoğan, web sitesine yazdığı yazılar ile bankacı olmak isteyen gençlerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Başarılı mentor Aydoğan’ın ayrıca AYD Media Publishing adında bir şirketi bulunmaktadır. 

Birçok başarılı işte ve projelerde adını duyduğumuz ve her işi başarı ile sonuçlanan uzman bankacı ve dijital pazarlama uzmanı olan Nurkan Aydoğan, 1984 Malatya doğumludur. Selçuk üniversitesi IIBF ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur Birçok alanda başarı ve uzmanlık elde ettikten sonra 2005 yılından bu yıla kadar bankacılık sektöründe; Üst Düzey Müşteri Danışmanı, Test Mühendisi, Müşteri Temsilcisi, Dış Ticaret Uzmanı, İhtisas İşlemleri Uzmanı, İş Analisti gibi bölümlerde ve çeşitli seviyelerde görev almıştır. Nurkan Aydoğan 2012 yılı itibarı ile Dijital medya sektöründe çalışmaya başlamıştır.