Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nuri Şahin, İtalya Yolunda

Nuri Şahin, İtalya Yolunda

İtalya'da geçtiğimiz sezon kan kaybeden F.C. İnter'e Real Madrid'in "Maicon'a karşılık Şahin" teklifi yeterli gelmedi.Corriere della Sport gazetesi, İnter'in Maicon'a karşılık Nuri Şahin'in yanında 8 milyon Euro da istediklerini belirten bir teklif sunduğ

18.07.2012 16:58

İtalya'da geçtiğimiz sezon kan kaybeden F.C. İnter'e Real Madrid'in "Maicon'a karşılık Şahin" teklifi yeterli gelmedi.Corriere della Sport gazetesi, İnter'in Maicon'a karşılık Nuri Şahin'in yanında 8 milyon Euro da istediklerini belirten bir teklif sunduğunu iddia etti.

Haber ile ilgili metin girin!.  Daha önce İspanya basınında Real Madrid'in İnter'den Maicon'a karşılık Nuri Şahin'i verip, ödeme yapmadan transferi kapatmayı planladıkları gündeme gelmişti. Önceki sezon ise İnter ve Real Madrid, Maicon için masaya oturmuş, İnter'in 18 milyon Euro'luk bonservis talebi üzerine anlaşmaya varılamamıştı.Bundesliga takımı Borussia Dortmund'dan geçen sezon La Liga'ya geçen ve Real Madrid bünyesine katılan Şahin, takımının formasını sadece 4 kez giyebilmiş ve sezon sonu transfer listesine alınması gündeme gelmişti. 31 yaşındaki Brezilyalı Maicon'un ise F.C. İnter'le bir sezon daha sözleşmesi bulunuyor.
Yorumlar | 0
üye profil