Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nuri Şahin Dylan McGeough'un Çenesini Kırdı

Nuri Şahin Dylan McGeough'un Çenesini Kırdı

Real Madrid'in Celtic'i 2-0 yendiği maçta talihsiz bir olay yaşandı. Nuri Şahin ile çarpışan Dylan McGeough'un çenesi kırıldı.

12.08.2012 13:26

Yeni sezon hazırlıklarına yaptığı hazırlık maçları ile devam eden Real Madrid, Celtic ile oynadığı hazırlık maçında zorlanmadı ve sahadan 2-0 galip ayrılmayı başardı.Milli futbolcumuz Nuri Şahin, 71. dakikada Fabio Coentrao'nun yerine oyuna dahil olurken; henüz ilk topla buluşmasında rakibiyle talihsiz bir çarpışma yaşadı.Dylan McGeough ile girdiği hava topu mücadelesinde Nuri Şahin'in omzu rakibinin çenesine çarptı. McGeough bu darbe sonrasında yere yığılırken; sağlık görevlileri doğrudan oyuncuya müdahale etti.

Haber ile ilgili metin girin!.Havada bilincini kaybeden orta saha oyuncusu, yerde hareketsiz olarak yatmaya başladı. Bu şaşırtıcı manzara sonrasında tıbbi görevliler oyuncunun boğazını açarak nefes almasını sağladı ve ardından kendine gelmesi için çaba sarfetti. Haber ile ilgili metin girin!.  Birkaç dakika sonra Dylan McGeough'un bilinci yerine gelirken, boyunluk takılarak sedyeye alınan Dylan McGeough hastaneye götürüldü. İskoç futbolcunun çenesinin kırıldığı ifade edildi.
Yorumlar | 0
üye profil