Normal maske yerine kadın iç çamaşırı takan ünlü iş insanı John McAfee gözaltına alındı

McAfee yazılım şirketinin kurucusu ünlü ABD'li iş insanı John McAfee, koronavirüs maskesi yerine kadın iç çamaşırı takınca Norveç'te gözaltına alındı. 74 yaşındaki iş insanının gözaltına alınmasıyla ilgili eşi Janice McAfee bir açıklama yaptı. Kendisinin de aynı şekilde maske taktığını söyleyen Janice, kendisine müdahale edilmediğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 11.08.2020 10:40
Değiştirme Tarihi: 11.08.2020 10:40
Normal maske yerine kadın iç çamaşırı takan ünlü iş insanı John McAfee gözaltına alındı

Çin'de ortaya çıktığı bilinen ve buradan dünyaya yayılarak her gün binlerce insanın hayatını alan koronavirüs ile mücadelede en önemli şey maske, hijyen ve sosyal mesafe olarak öne çıkıyor. Dünya genelinde çok sayıda ünlü isim ve yetkili bu konuyla ilgili paylaşımlar ve uyarılarda bulunuyor. Hal böyleyken ilginç de bir gelişme yaşandı.

McAfee şirketinin kurucusu olan ünlü iş insanı John McAfee, eşiyle birlikte gittiği Norveç'te koronavirüs maskesi yerine kadın iç çamaşırı taktı. Havalimanı polisi tarafından durdurulup, normal maske takması konusunda uyarılan McAfee, söyleneni yapmayınca gözaltına alındı. O anlara ilişkin fotoğraflar da sosyal medyada bir anda yayıldı.  

Haber ile ilgili metin girin!.

74 yaşındaki John McAfee'nin eşi Janice McAfee, sosyal medyadan yaptığı açıklamada kendisinin de iç çamaşırından maske yaptığını ancak yetkililerin kendisine müdahale etmediğini duyurdu.

Janice McAfee gözaltı merkezinde şampanya içtiği bir fotoğrafını paylaşırken, eşinin dönüşünü beklemek üzere özel uçakla Münih’e gitti.