Nöbetten dönen doktora özel güvenlik görevlilerinden feci dayak! İşte o anlar

İstanbul Bağcılar'da dün akşam akılalmaz bir olay yaşandı. Nöbetten dönen stajyer doktorun siparişini getiren kuryenin içeri alınmaması üzerine doktor ile özel güvenlik ile tartışma yaşadı. 3 güvenlik görevlisi, genç doktoru cop, tekme ve yumruklarla dövdü. O anlar cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. İşte güvenlik görevlilerinin doktora attığı dayağın videosu...

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 10:58
Değiştirme Tarihi: 23.06.2021 10:58

Dün akşam 21.30 sıralarında Bağcılar'daki bir sitede inanılmaz bir olay meydana geldi. Özel bir üniversite hastanesinde stajyer doktor olarak çalışan Hamdi Arslanoğlu, nöbetten dönerek eve geldi ve internetten yemek siparişi verdi. Sitenin güvenlik görevlileri yemeği getiren kuryeden kimlik istedi. Ancak kurye kimliğini vermek istemedi. Kurye de bunun üzerine Arslanoğlu’nu telefonla arayarak güvenlik görevlilerinin kimliğini istediğini ve kendisinin vermek istemediğini söyledi. Arslanoğlu kuryeye haklı olduğunu, güvenlik görevlilerinin kimlik alma gibi bir yetkisinin olmadığını ifade etti.

Stajyer doktor Hamdi Arslanoğlu, aşağıya inerek yemeğini kendisi teslim aldı ve yukarı çıktı. Sorasında Arslanoğlu, güvenlik amiri ile telefonda görüşerek ona da kimlik sorma yetkilerinin olmadığını söyledi. Telefonda bir süre daha tartıştıktan sonra güvenlik amiri “Geliyoruz lan!” dedi. Arslanoğlu da konuşmak için aşağı indi ancak tartışma bir süre de aşağıda devam ettikten sonra 3 özel güvenlik görevlisi Arslanoğlu’nu cop, tekme ve yumruklarla darp etti. Arslanoğlu, darp raporu alarak sitenenin güvenlik görevlilerinden şikayetçi oldu.
Darp anları cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Kaynak: İHA