Nihal Candan kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler

Nihal Candan kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler
Yayınlanma Tarihi: 01.03.2019 11:26 | Değiştirme Tarihi: 01.03.2019 11:26

Nihal Candan kimdir sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından sorgulanmaya devam eden isimler arasında yer alıyor. İşte Benim Stilim ve Survivor gibi yarışma programlarıyla adını duyurmayı başaran Nihal Candan hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Nihal Candan kimdir? Kaç yaşındadır?

İşte Benim Stilim ve Survivor gibi yarışma programlarıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Nihal Candan hakkında bilgiler merak edilmeye başladı. Eğlenceli ve sempatik karakteriyle izleyicilerin dikkatini çeken Nihal Candan'ın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Nihal Candan kimdir? İşte detaylar.

NİHAL CANDAN KİMDİR?

Asıl adı Gülnihal Candan olan 20 yaşında olan yarışmacı Mersin'de dünyaya gözlerini açtı. Nihal Candan, özel bir üniversite olan Beykent üniversitesinde Hukuk fakültesinde öğrenciliğine devam ediyor. Yapılan röportajlarda alışveriş yapmayı çok sevdiğini ifade eden Candan, her ay 1000 TL'yi alışverişe ayırdığını ifade etmektedir. 2016 yılında İşte Benim Stilim programından Survivor'a transfer olan isim, İşte Benim Stilim yarışmasında en çok dikkat çeken isimler arasında yer alıyordu. Sürekli diğer yarışmacılarla sert tartışmalar yaşayan Nihal, 11. haftada elenerek yarışmaya veda etmişti. Fiziksel özelliklerine bakıldığında, 1,65 metre boyunda olan yarışmacı, 56 kiloya sahip. Survivor'a giderken yaptığı çekimde 'Niye aç kalmaktan korkayım ki ben zaten rejim yapıyorum' diyen Nihal Candan adadaki ikinci gününde açlık ve karanlık yüzünden ağlamıştı.