NG Hotels'de sömestr keyfi

NG Hotels'de sömestr keyfi
Yayınlanma Tarihi: 15.01.2019 09:51 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2019 09:58

Ailece keyifli tatil ve sağlıklı yaşam konseptini birleştiren NG Hotels,  çocuklara ve ailelerine keyif dolu bir sömestr tatili sunuyor.

Doğadan gelen termal mucizesini lüks ve konfor ile buluşturarak eşsiz bir deneyim sunan NG Afyon ve yeşilin her tonuyla çevrelenen benzersiz konumu, sağlık ve iyi yaşam alanındaki uzmanlığıyla tatil tutkunlarının vazgeçilmez adresi olan NG Sapanca sömestr tatiline özel sunduğu eğlenceli ve eğitici etkinlikleriyle çocuklara ve ailelerine unutamayacakları bir tatil vadediyor. Çocukların heyecanla beklediği sömestr tatilini, sunduğu hizmetlerle unutulmaz kılan NG Sapanca ve NG Afyon, özellikle hem dinlenmek hem de gün boyunca eğlenmek isteyen çocuklu ailelerin tercihi oluyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sincap kulüp, mini disko ve oyun salonunda minikler, gönüllerince eğlenerek sömestr tatilinin keyfini çıkartıyor.   

Çocukların eğlenirken, öğrenmesine, öğrenirken hayal dünyalarını da zenginleştirmesine önem veren NG Sapanca ve NG Afyon, zengin etkinlik alternatifleriyle miniklerin kalbini fethediyor. Kum boyama etkinliği, maske yapımı, yap boz yarışması, jenga turnuvası, pizza - kurabiye yapımı, parmak boyama, çizgi sinema seyri gibi etkinliklerle tatillerini doyasıya eğlenerek geçiren çocuklar, sağlıklı beslenme, sebze ve meyvelerin faydalarının anlatıldığı etkinliklerle de bilgi haznelerini zenginleştiriyor.  

Haber ile ilgili metin girin!.

Küçük konuklar, Sincap Kulüp’te kendilerine ayrılmış alanlarda, uzman gözetmenler eşliğinde eğlenirken, hem dinlenmek hem de gün boyunca eğlenmek isteyen anne ve babaları da sömestr tatilinde unutmuyor.   Anne ve babalar, NG Afyon’da termal ile yenilenirken, NG Sapanca’da uçsuz bucaksız doğa içerisinde, Orman Terapisi’yle rahatlama fırsatı yakalıyor. 

http://nghotels.com.tr/
info@nghotels.com.tr
NG Sapanca:(0264) 242 5600
NG Afyon: (0272) 220 2222

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.