NG Afyon'da aşk bir başka

NG Afyon'da aşk bir başka
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2019 14:40 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2019 09:24

Afyonkarahisar’ın doğadan gelen termal mucizesini, lüks ve konforla buluşturarak eşsiz bir deneyim sunan NG Afyon, Sevgililer Günü'ne özel sunduğu aşk paketiyle, unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor.

Sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel değerlerle dünya ve Türkiye turizminin gözdesi olan Afyonkarahisar, termal kaynaklarıyla akla gelen ilk adreslerden. NG Afyon, kış mevsiminin en çok tercih edilen tatil konseptlerinden olan termal tatilini, Sevgililer Günü’nde sunduğu aşk paketiyle birlikte, romantik, keyifli ve huzur dolu bir bir tatile dönüştürüyor.

14-16 Şubat tarihlerinde NG Afyon’da konaklamak isteyen çiftler, otelin sunduğu ‘Sevgililer Günü Paketi’ ile aşk dolu anlara imza atıyor. 2 gecelik konaklama paketi hazırlayan NG Afyon’u tercih eden çiftler Afyonkarahisar’ın şifalı termal sularıyla ruhlarını ve bedenlerini dinlendirme imkanı buluyor. Sevgililer paketinin içeriğinde, kişi başı birer adet 50 dakika olmak üzere klasik masaj hediyesi ve oda ikramları yer alıyor.  NG Afyon web sitesinden yapılan online rezervasyonlarda paket fiyatına ilave olarak %10 indirim uygulanıyor.