'Kardeşim olduğunu DNA testi ile kanıtla'

'Kardeşim olduğunu DNA testi ile kanıtla'
Yayınlanma Tarihi: 29.05.2014 06:44 | Değiştirme Tarihi: 29.05.2014 06:57

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, kardeşi olduğunu iddia eden Hasan Çehre'ye haber yolladı. Çehre, DNA testiyle kardeşi olduğunu kanıtlarsa, kendisine destek vereceğini belirtti.

Geçtiğimiz ay kardeşi olduğunu iddia ederek gündeme gelen Hasan Çehre'nin sözlerine sessiz kalan Türk sinemasının ünlü ismi Nebahat Çehre, sonunda çareyi DNA testi yaptırmakta buldu. Ünlü oyuncu, Hasan Çehre'ye haber yolladı ve söylediklerini DNA testi yaptırarak kanıtlamasını istedi. Nebahat Çehre, "Eğer test sonucu biyolojik olarak kardeşim olduğu ortaya çıkarsa, onu bağrıma basarım ve kendisine gereken desteği sonuna kadar veririm" dedi. Su satarak evini geçindiren Samsunlu Hasan Çehre'nin geçtiğimiz ay İzzet Çapa'ya yaptığı "Ben Nebahat Çehre'nin herkesten sakladığı ve görüşmeyi reddettiği kardeşiyim" açıklaması ortalığı karıştırmıştı.

'NEREDEN BULDUN BENİ?'Hasan Çehre; yedi kardeş olduklarını, ancak yıllar içinde ayrı yerlere savrulduklarını, Nebahat Çehre ve annesinin İstanbul'da kendilerine yeni bir hayat kurduğunu, sonrasında da görüşmediklerini söylemişti. Hasan Çehre, bir gün ünlü oyuncuyu telefonla aradığını, ancak "Nereden buldun telefonumu? Seninle görüşmek istemiyorum" yanıtını aldığını da sözlerine eklemişti. SABAH Haber ile ilgili metin girin!.