NBA heyecanı TV8,5 ekranlarında yaşanıyor

NBA heyecanı TV8,5 ekranlarında yaşanıyor
Yayınlanma Tarihi: 07.04.2017 12:31 | Değiştirme Tarihi: 08.04.2017 00:41

Bu gece Charlotte Hornets – Boston Celtics, Pazar günü ise Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers karşılaşması TV8,5 ekranlarına geliyor...

Charlotte Hornets – Boston Celtics maçı bu gece 02.00 'de canlı yayınla TV8,5’ta…

Dünyanın en kaliteli ve en çekişmeli ligi olarak kabul edilen NBA’de bu gece Charlotte Hornets ve Boston Celtics karşı karşıya gelecek.

Kemba Walker’ın etkili oyunu, Nicolas Batum’un organizatörlüğü ve Marco Belinelli’nin üç sayı çizgisinin gerisinden verdiği katkıyla bu sezon keyif veren bir basketbol ortaya koyan Charlotte; boyalı alandaki sorununu Al Horford’la çözen ve kariyerinin en parlak yıllarını geçiren Isaiah Thomas önderliğindeki Boston ile karşılaşacak. Bu muhteşem maçın tüm heyecanı canlı yayınla TV8,5’ta yaşanacak.

Charlotte Hornets – Boston Celtics karşılaşması bu gece 02.00’de canlı yayınla TV8,5’ta.

Yarın 22.30’da Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers karşılaşması canlı yayınla TV8,5’ta

Dünyanın en kaliteli ve en çekişmeli ligi olarak kabul edilen NBA’de yarın akşam milli oyuncumuz Ersan İlyasova’nın formasını giydiği Atlanta Hawks ile Cleveland Cavaliers karşı karşıya gelecek.

Dwight Howard, Dennis Schröder ve milli basketbolcumuz Ersan İlyasova' nın taşıdığı Atlanta ile Lebron James, Kevin Love ve Kyrie Irving’lı rüya kadrosuyla konferans liderliği mücadelesi veren Cleveland arasında oynanacak heyecan dolu mücadele TV8,5’ta sizlerle olacak.

Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers karşılaşması yarın akşam 22.30’da canlı yayınla TV8,5’ta.