Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

NBA heyecanı TV8,5 ekranlarında

TV8,5 NBA heyecanını sporseverlerle paylaşmaya devam ediyor. İşte TV8,5 ekranlarına gelecek NBA karşılaşmaları...

16.12.2016 09:16

TV8,5 heyecanla beklenen iki dev maçı ekranlara getirecek. TV8,5 farkıyla sporseverlere sunulacak olan maçlardan ilki, Charlotte Hornets – Atlanta Hawks maçı. Dev karşılaşma cumartesiyi pazara bağlayan gece 3.30'da ekranlarda. İkinci mücadele ise os Angeles Clippers – Washington Wizards mücadelesi olacak. Bu karşılaşma da pazar 23.30'da ekranlardaki yerini alacak.

Charlotte Hornets – Atlanta Hawks
Charlotte Hornets – Atlanta Hawks maçı canlı yayınla TV8,5’ta sizlerle…

Amerikan Ulusal Basketbol Ligi NBA heyecanı canlı yayınlarla TV8,5’ta devam ediyor.

Kemba Walker’ın etkili oyunu,  Batum’un organizatörlüğü ve kadroya geçtiğimiz yaz katılan Marco Belinelli’nin üç sayı çizgisinin gerisinden verdiği katkıyla sezonun flaş ekibi olma yolunda hızla ilerleyen Charlotte ile oyun kurucu rolünü Schöder’e teslim edip, pota altını süper yıldız Dwight Howard’la güçlendiren Atlanta karşılaşacak, bu müthiş maçın heyecanı canlı yayınla TV8,5’ta yaşanacak!

Charlotte Hornets – Atlanta Hawks karşılaşması Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 03.30’da canlı yayınla TV8,5’ta.

Los Angeles Clippers – Washington Wizards
Los Angeles Clippers – Washington Wizards Maçı 18 Aralık Pazar 23.30’da canlı yayınla TV8,5’ta…

Dünyanın en kaliteli ve en çekişmeli ligi olarak kabul edilen NBA’de, bu gece L.A.Clippers – Washington karşı karşıya gelecek.

Bradley Beal ve John Wall gibi iki süper yeteneğinin önderliğinde ilerleyen Washington ile Blake Griffin ve Chris Paul’un heyecan verici hücum gücünün yanına DeAndre Jordan’ın pota altındaki etkili oyununun eklenmesiyle şampiyonluğun önemli adaylarından biri haline gelen L.A.Clippers arasındaki heyecan dolu mücadele Pazar 23.30’da canlı yayınla TV8,5’ta sizlerle buluşuyor!

Los Angeles Clippers  – Washington Wizards karşılaşması 18 Aralık Pazar  23.30’da canlı yayınla TV8,5’ta.

Yorumlar | 0
üye profil