Nasuh İstanbuli sosyal medyada, dünya çapında ses getiriyor

Sosyal medya da yaptığı her paylaşım 3 dilli yapan ve kısa zamanda milyonlara ulaşan şarkı, şiir konuşma gibi paylaşımlarla gönüllere girmeye başaran Nasuh İstanbuli alçak gönüllü ve hayır severliliği ile büyük takdir topladı.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2021 22:03
Değiştirme Tarihi: 29.05.2021 22:03
Nasuh İstanbuli sosyal medyada, dünya çapında ses getiriyor

Türkiye de olmak üzere bir kaç ülkede yayılan geniş bir aileye mensup olan Nasuh İstanbuli 01.12.1981 tarihinde doğdu. Eğitimini İstanbul ve Yurtdışında tamamladı. Küçük yaşlardan başlamak üzere  ses sanatçısı ve oyunculuğa adım atan Nasuh istanbuli Aynı zamanda "Türkiye ye Coffee Bike’ı" getiren adeta 10 parmağında 10 marifet örneğiyle Uluslararası ithalat ve ihracat ile başarılara imza atan genç  bir iş adamıdır.

Türkiye ye çok sayıda yabancı yatırımcı getiren, Aynı zamanda Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da hem sanat ve iş olarak başarılı bir şekilde icra eden Nasuh İstanbuli bu ülkelerde çok sevilmeye başladı.

Arapça, İngilizce ve Farsça bilen Nasuh İstanbuli profesyonel kariyerinde etkili sesi ,ses sanatçılığı ile iş adamlığı yanında etkili hitabeti ile şiir yazma okuma gibi çok kısa zamanda gönüllere girmeye başardı.

Üniversite yıllarında Türkiye’de ve birkaç ülkede radyo programı yapan ve şiir kitabı hazırlayan şu anda da hayatın gizli şifresi ismindeki kitap çalışması devam Nasuh İstanbuli Diğer Nâmı da duyguların adamıdır.