Naim Gençoğlu kimdir?

Naim Gençoğlu, 1959 yılında İstanbul’da doğdu. Sektörde tecrübesi ile adından söz ettiren Naim Gençoğlu, zaman içerisinde gerçekleştirdiği yatırımlarıyla da dikkat çekmeye başladı. 

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2021 14:31
Değiştirme Tarihi: 12.11.2021 14:31
Naim Gençoğlu kimdir?

İlk olarak 1974 yılında Kapalıçarşı’da aile girişimi ile başlayan çalışmalarını yıllar içinde önemli yatırımlara dönüştüren Gençoğlu, bugün ülke sınırlarını aşan projelerde imza sahibi. Türkiye’yi, altın sektörünün önemli temsilcilerinden biri olarak Dünya’ya tanıtan Naim Gençoğlu, 1983 yılında başladığı altın zincir üretimini, ilerleyen süreçte geliştirerek 2003 yılında Mioro markasını kurdu. 

30 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdüren Mioro, Türkiye’de altın sektörünün klasikleri arasında yer alırken, bugün İtalya’dan Çin’e uzanan tanıtım etkinliklerinde de ülkemizi temsil ediyor. Naim Gençoğlu’nun başarılı vizyonunu yansıtan Mioro, yaratıcı tasarımları, kaliteli üretimleri ile geleneksele sahip çıkan, teknolojiyi yakından takip eden önemli bir marka. Başarılı iş insanı Naim Gençoğlu Mioro’nun ardından, çok kısa bir süre içerisinde, 2006 yılında Jival markası ile yatırımlarına hız kazandırdı.

İlgili Sayfalar: Playlist