Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Mutlu Günler Türkiye TV8'de başlıyor

Mutlu Günler Türkiye, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yılmaz Morgül, Mutlu Günler Türkiye ile TV8 ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.

06.11.2016 10:34

Mutlu Günler Türkiye, TV8 ekranlarında başlıyor. Yılmaz Morgül'ün kendine has üslübuyla ekranlara gelecek olan Mutlu Günler Türkiye, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Sesiyle, sözleriyle, tarzıyla, esprileriyle çok iyi tanıdığınız ve sevdiğini Yılmaz Morgül, Mutlu Günler Türkiye ile evlerinize konuk oluyor. Mutlu Günler Türkiye 14 Kasım sabahı TV8 ekranlarında yeni programıyla ekranlara dönüyor.

'Şarkımla, tarzımla, farkımla geliyorum' diyen Yılmaz Morgül, formülü açıklıyor: Mutlu Günler 'Morgül'üyüm hayatın tek formülüyüm.

TV8, izleyicilerin beğenerek izlediği yapımlara bir yenisini daha ekliyor. Yeni sezona yeni programları, reyting rekortmani yarışmaları ve vizyonda ses getiren sinema filmleri ile giriş yapan TV8, Mutlu Günler Türkiye ile sabahlarınıza neşe katmaya geliyor. Yılmaz Morgül'ün sunumu ile Mutlu Günler Türkiye, 14 Kasım sabahı TV8 ekranlarına geliyor...

Yorumlar | 0
üye profil