Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Murat Yurdakul'un kızı kaçırıldı

Murat Yurdakul'un kızı kaçırıldı

Galatasaray Basketbol Takımının eski oyuncusu Murat Yurdakul'un 17 yaşındaki kızı Ege Yurdakul, Ezine'nin Geyikli beldesinde kaçırıldı.

01.08.2014 11:33

Galatasaray Basketbol Takımının eski oyuncusu Murat Yurdakul'un 17 yaşındaki kızı Ege Yurdakul, Ezine'nin Geyikli beldesinde kaçırıldı. Konu hakkında Hürriyet'e konuşan Yurdakul, yetkililere isyan ederek ''Bürokrasi çok ağır işliyor ama kızımı bulmadan buradan ayrılmayacağım'' dedi.Konuyla ilgili açıklama, Galatasaray'ın basketbol biriminin twitter sayfasında yapıldı. GS Basketbol kullanıcı hesabından yapılan açıklama şu şekilde: Eski oyuncumuz Murat Yurdakul'un çocuğu Ege Yurdakul Ezine Geyikli'de kaçırılmıştır.

İsyan etti!Yetkililere isyan eden Yurdakul, yaşananları hurriyet.com.tr'ye şu sözlerle anlattı:''Kızımı bulmadan buradan ayrılmayacağım. Ancak bürokrasi o kadar ağır işliyor ki... 36 saattir kızım kayıp. Savcılıktan yeni arama kararı çıkartabildik. Dün gece Facebook'tan kaçıran kişi kızım adına sahte bir hesap açtı. 'Beni rahat bırakın, ben böyle iyiyim' gibi şeyler yazdı. Ancak bunlar kesinlikle benim kızıma ait ifadeler değil. Yetkililere bu IP adresinden kaçıran kişiye ulaşabilirsiniz diyorum fakat bürokrasi nedeniyle elimiz kolumu bağlı. Herkesi takip edip, her yerden her şeyi bulabiliyorlar. Ancak ben dün geceden beri bürokrasiye takılıyorum. Ne olur hızlandırın.''Baba Yurdakul, kızını kaçıran kişinin abisinin olayı itiraf ettiğini ve C.T. isimli bu kişinin kızına platonik aşık olduğunu, kızını elde edemeyince de kaçırdığını belirterek, şunları söyledi:''"Önceki gün akşam 21:30 civarında annesinin yanından ayrılıp eve giderken kaçırıldı. Tüm eşyaları, telefonu bile evde, kendi rızası ile kaçmış olamaz. 3 yıldır birlikte olduğu bir sevgilisi var o nedenle gönül ilişkisi falan da değil. Kızımı kimin kaçırdığı tespit edildi. Kaçıran C.T.'nin ağabeyi yakalandı. Karakolda her şeyi itiraf etti. Ancak kardeşinin ve kızımın nerede olduğunu söylemiyor. Tüm kolluk kuvvetleri araştırmaya devam ediyor.''Murat Yurdakul Faceboob hesabından yazdıGalatasaray'ın eski oyuncusu Haşim Murat Yurdakul da Facebook hesabından şu açıklamayı yaptı:Haber ile ilgili metin girin!.Murat YurdakulHaber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil