Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Murat Boz ve Pelin Gündüz'den 'Gel Ey Seher'

Murat Boz, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Pelin Gündüz ile düet yaptı. İşte yarışmacıyı takımına almak için çabalayan Murat Boz ile Pelin Gündüz'ün düeti...

17.10.2016 09:26

Murat Boz, O Ses Türkiye sahnesinde seslendirdiği 'Gel Ey Seher' parçası ile kendisi ile birlikte Hadise ve Sibel Can'ı da döndüren Pelin Gündüz isimli yarışmacıyı takımına almak için büyük çaba sarfetti. O Ses Türkiye son bölümde takımına kimseyi alamayan Murat Boz, yarışmacıların onu seçmesi için daha büyük çaba gösterdi. Şakaları ve tavırları ile herkesi güldüren Murat Boz, Pelin Gündüz ile O Ses Türkiye sahnesinde harika bir düet yaptı. Yarışmacının performans sergilediği 'Gel Ey Seher' parçasını bir kez birlikte söylediler.

O Ses Türkiye izleyicilerinin beğeni ile izledikleri performansın ardından Murat Boz, Hadise ve Sibel Can yorumlarını yaptı ve O Ses Türkiye yarışmacısı Pelin Gündüz'ün kararını açıklamasını bekledi. O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan ve 'Gel Ey Seher' isimli parçayı seslendiren yarışmacı, Murat Boz'u tercih ederek takımına dahil oldu.

Yorumlar | 0
üye profil