Murat Boz'un bilinmeyen özelliği!

Murat Boz'un bilinmeyen özelliği!

Murat Boz O Ses Türkiye'nin son bölümünde izleyenleri şaşırttı. Fransızca şarkı söyleyen yarışmacının performansının sonunda Murat Boz bilinmeyen özelliğini açıkladı.

Murat Boz O Ses Türkiye'nin 5. bölümünde herkesi şaşırtan bir özelliğini gösterdi. O Ses Türkiye sahnesinde Fransızca bir parça ile performansını gerçekleştiren Emre Burak Doğan'a Fransızca seslenen Murat Boz bir anda herkesi şoke etti. Fransızca, İtalyanca ve Almanca bildiğini söyleyen Murat Boz, bu özelliğini ilk kez O Ses Türkiye izleyicisi ile paylaştı. O Ses Türkiye'nin yakışıklı jüri üyesinin izleyenleri şaşırtan çıkışı ve tüm yaşananları acunn.com'dan takip edebilirsiniz.

O Ses Türkiye sahnesinde söylediği Fransızca parça ile stüdyodan beğeni alan Emre Burak Doğan, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye jürisinin takımına dahil etmeye çalıştığı yarışmacı, Murat Boz'a da bilinmeyen özelliklerini açıklattı. Yarışmacıyı etkilemek için Fransızca konuşan Murat Boz, stüdyodaki izleyicileri güldürdü.

Emre Burak Doğan, Murat Boz'un tüm çabalarına rağmen kalbinin sesini dinlediğini belirterek Sibel Can'ın takımına dahil oldu.

Görüntülenme : 256 Yayınlanma Tarihi: 11/10/2016 12:44:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin