Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Murat Boz sahnede ikna etti

Murat Boz, 'Adını Bilen Yazsın' şarkısı ile sahneye çıkan Cihan Er isimli yarışmacıyı takımına kazanmak için sahneye çıkarak düet yaptı.

15.11.2016 11:59

Murat Boz, O Ses Türkiye son bölümde 'Adını Bilen Yazsın' isimli parça ile performansını sergileyen Cihan Er için Hadise ile yarıştı. Hadise ve Murat Boz'u döndürmeyi başaran Cihan Er, Hadise'yi zorladı. Murat Boz şarkısı ile yarışmaya katılan ve Murat Boz döndüğünde büyük mutluluk yaşayan yarışmacının tavırları Hadise'nin takımına almak için daha fazla çaba harcamasına neden oldu. Yarışmacının tarzına övgüler yağdıran ve onu takımına almak için çabalayan Hadise, Murat Boz'un atakları karşısında pes etti.

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Cihan Er, Murat Boz şarkısı ile sergilediği performansı ile Hadise ve Murat Boz'u döndürmeyi başardı. İki jürinin de takımına kazanmak için çaba harcadığı yarışmacı, tavırları ile büyük beğeni kazandı. Murat Boz, Hadise'nin çıkışlarına karşılık Cihan Er ile düet yaptı ve 'Adını Bilen Yazsın' şarkısını bu kez birlikte seslendirdi. Karar anında ise Cihan Er, herkesin beklediği gibi Murat Boz'u tercih etti.

Yorumlar | 0
üye profil