Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Murat Boz İngilizcesini konuşturdu...

Murat Boz, O Ses Türkiye sahnesine yeniden çıkan Karima Gouit'in isteği ile İngilizce konuştu. İşte Hadise'nin takıldığı Murat Boz'un güldüren halleri...

25.10.2016 10:15

Murat Boz, O Ses Türkiye'ye yeniden katılan Karima Gouit'i takımına kazandırmak için konuşurken, Karima Murat Boz'dan ingilizce konuşmasını istedi. Yeterli Türkçe'si olmadığı için anlamakta zorlanan Karima için İngilizce konuşan Murat Boz, esprileri ile yine güldürdü. Hadise'nin hayranlıkla baktığı anlarda 'Yanlış bişey mi söyledim?' diye susan Murat Boz ardından esprileri ile herkesi güldürdü. Hadise ile ingilizce atışmayı da ihmal etmeyen Murat Boz herkesi güldürdü.

O Ses Türkiye sahnesine yeniden katılarak herkesin beğenisini kazanan Karima Gouit, Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan Özoğuz'u döndürmeyi başardı. İlk performansının ardından bir de Türkçe eser seslendiren Karima Gouit, hem kendi ağladı hem de stüdyodaki izleyicileri ağlattı. Karar anında uzun uzun düşünen O Ses Türkiye yarışmacısı Karima, kalbinin sesini dinlediğini söyledi ve Murat Boz'u tercih etti.

Yorumlar | 0
üye profil