Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Murat Boz, Hadise'yi sırtına aldı...

Murat Boz, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Cihan Eser'i takımına dahil edebilmek için büyük çaba sarf etti. İşte O Ses Türkiye'de güldüren anlar...

25.10.2016 10:46

Murat Boz, O Ses Türkiye sahnesinde 'Tutamıyorum Zamanı' isimli şarkı ile performansını sergileyen Cihan Eser'i takımına dahil etmek için herşeyi yaptı. O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile Hadise, Sibel Can ve Murat Boz'u döndürmeyi başaran Cihan Eser'in karar anı büyük çekişmeye sahne oldu. İlk dönen jürinin önemli olduğunu söyleyen Cihan Eser'e 3 jürinin de aynı anda dönmesi kafaları karıştırdı. Acun Ilıcalı'nın isteği ile kayıtlara bakıldı ve Sibel Can'ın ilk dönen isim olduğu görültü.

Acun Ilıcalı yeni boyut getirdi
Acun Ilıcalı kayıtlar incelenirken 'Peki ilk dönen mi yoksa dönmek için ilk harekete geçen mi önemli?' diye sordu. Murat Boz ve Hadise ümitlenerek Acun Ilıcalı'nın fikrini destekledi. Bu kez Hadise'nin düğmeye basmak için ilk harekete geçen isim olduğu görüldü. Kayıtlara bakarken Cihan Eser'in 'Hadise' demesi yarışmacının jüri tercihini açıkladı sanılmasına neden oldu. Hadise'nin mutlulukla sahneye yöneldiği anlarda Murat Boz hadisenin önüne geçti ve onu engellemey çalıştı. Hadise'yi sırtına alan Murat Boz, Hadise'nin sahneye çıkmasını engelledi.

Acun Ilıcalı bu kez 'Peki ilk harekete geçen mi yoksa ilk düşünen mi?' dedi. Bu kez Murat Boz heyecanla 'Ben düşündüm' diye haykırdı. Karar anında Cihan Eser en fazla isteyen jüri Murat Boz olduğu için onun takımında yer almak istiyorum dedi ve Murat Boz'u tercih etti.

Yorumlar | 0
üye profil