Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Murat Boz, Hadise'yi korkuttu...

Murat Boz, O Ses Türkiye son bölümde Hadise'yi korkuttu. O Ses Türkiye son bölümde Murat Boz ile Hadise'nin diyaloğu izleyenleri kırdı geçirdi.

15.11.2016 10:35

Murat Boz O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Zafer Yılmaz isimli yarışmacıyı takımına almak için atak yaptığı sırada Hadise'yi korkuttu. O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Zafer Yılmaz, 'Ya Ben Anlatamadum' parçası ile sergilediği performansla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Yarışmacının her jüriyi öven konuşmasına cevap veren Murat Boz, Hadise'ye verdiği tepki ile korkuttu. O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Murat Boz, sözleri ile yine formundaydı...

O Ses Türkiye'de Zafer Yılmaz isimli yarışmacı, tüm jüri üyelerini öven bir konuşma yaptı ve karar vermekte zorluk yaşadığını dile getirdi. Bu dakikalarda söze giren Murat Boz, yarışmada kimseyi tanımadığını söyledi. Murat Boz'un bu çıkışına yanıt vermek isteyen Hadise, Murat Boz'dan gelen tepki ile geri çekildi. Hadise'ye 'Konuşma Hadise sen de orada' diyen Murat Boz, Hadise'yi korkuttu. Murat Boz'un tepkisine karşılık Hadise Gökhan Özoğuz'a sığındı.

Yorumlar | 0
üye profil